• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba Stavitelia

axa11

Lesný duch
Screenshot_6.jpg


Screenshot_7.jpg



No neviem či ma šáli zrak :D Zase sa zadarilo :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, pravdepodobne ide o vizuálnu chybu, môžem ťa poprosiť skúsiť si premazať cookies? Po prípade skúsiť iný prehliadač, a dať mi vedieť ako to vyzerá, zatiaľ nemáme hlásené podobné chyby.
 

axa11

Lesný duch
Mal som 4 x vypomoc a niekto mi dal piatu aj ked by správne nemal.Nepomohlo ani premazanie.A momentálne som použil jedného stavitela a už ukazuje správne .
 
Naposledy upravené :

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ďakujem, o chybe pri pomoci u staviteľov vieme, toto bola novinka, ale som rád že už to je v poriadku ;)
 

axa11

Lesný duch
No fajn večer som mal 4x výpomoc ,nič som nedal stavať, ráno čuduj sa svete 0.:D
No dal som som stavať 4 budovy bez výpomoci aspoň tak čas ukazoval a hele

Screenshot_8.jpg



Stavím sa ,že mi tu nejaký Hobit pobehuje a robí šarapatu :D :D :D
 
Naposledy upravené :

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Technická otázka: Stále to je iba vizuálne alebo to má aj nejaký vplyv?
 

axa11

Lesný duch
No rano to malo vplyv, kedže som mal vypomoc 4x večer a rano ako keby som nemal, ukazovalo NULA a stavať som dal ako ked je bez výpomoci, potom mi zase výpomoc naskočila po dalšom prihlásení no proste tak to dookola blbne ,raz je tam výpomoc raz nieje, raz stavia s výpomocou raz bez nej aj ked výpomoc je.
Takže žiadna feaúra to nieje,Som často na hre tak mám prehlad kto mi hádže výpomoc a kolko som jej použil atd.Zaujímavé na tom je to ,že som nemal žiadne problémy pred aktualizáciou až po nej to začalo robiť a v PC som nič nemenil ani systém ani prehliadač ani flash.
 

axa11

Lesný duch
A momentálne po dalšom prihlásení mi ukazuje takto



Screenshot_11.jpg


Screenshot_10.jpg



aj ked by som tam mal mať 1x alebo 2x výpomoc neviem teraz presne ale to je jedno momentálne.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Skús budovy staviteľa presunúť na iné miesto a skús sa odhlásiť a prihlásiť či to nepomôže.
 

axa11

Lesný duch
Tak som mal výpomoc 0 aj ked mala byť 1 a zase mi kolega hodil vypomoc a naskočilo 2x už som z toho blázon.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Axa11, podobný problém sa začal objavovať aj u iných hráčov, čakáme teda na vyjadrenie od technikov, poprosím ešte o chvíľku strpenia.
 

Sasula

Šepkajúci golem
ahojte , aj ja mám podobný problém, buď mi ukazuje ,že mám voľných viac staviteľov ako vôbec mám k dispozícii alebo mi neráta pomoc od hráčov , keď staviam budovy - neskráti mi čas výstavby ,aj keď mi bola poskytnutá pomoc od hráčov .
- v oznámeniach mi ukazuje pomoc od hráčov na staviteľov,ale v budove nie sú dostupné ,takže čas výstavby sa mi neskráti ...
 
Naposledy upravené :
Hore