• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Stanovisko k DS

Ste za zmenu preklikávania v dobrodružstve spoločenstiev?


  • Celkový počet hlasujúcich
    50

DeletedUser183

Guest
Naše spoločenstvo Slovakia považuje Dobrodružstvo spoločenstiev za veľmi vydarenú akciu. Vždy nás stmelí, kooperáciu z kola na kolo vylepšujeme, výsledkom bolo naše víťazstvo v poslednom dobrodružstve. Avšak spôsob získavania odznakov nám pripadá veľmi nešťastný, preklikávanie nás oberá o radosť z hry. Preto sa naše spoločenstvo rozhodlo, že kým sa nezmení spôsob zbierania odznakov, naše spoločenstvo sa DS nezúčastní.
 

lenni

Lesný duch
Na Bete mali zopár skvelých nápadov, keď som mrkla na fórum, ale bolo to už dávnejšie a nezmenilo sa nič. Podľa mňa sa tak skoro ani nezmení :/
 

DeletedUser183

Guest
Na Bete mali zopár skvelých nápadov, keď som mrkla na fórum, ale bolo to už dávnejšie a nezmenilo sa nič. Podľa mňa sa tak skoro ani nezmení :/
Preto sme sa rozhodli ísť touto cestou. Ak by sa k nám pripojili aj iné spoločenstvá, myslím, že by sme mohli niečo dosiahnuť.
 

DeletedUser670

Guest
...súhlasím, že to preklikávanie je hrôza a človeka to irituje.....ono by stačilo to spraviť ako takú roletku kde by sa ti zobrazili všetky možnosti a hráč by si vybral ktorú chce.....rozhodne by to bolo lepšie.
 

Deleted User - 48345

Guest
presne to čo uviedol ecceHOMMO , veď polovicu prace uz mate hotovu ,keď si prezerám suroviny, tak vyskoci okienko. Pichnite tam symboly odznakov a vystaráno :)
 

lenni

Lesný duch
Toto som našla na Bete, úplne skvelý nápad a myslím, že by to nestálo až tak veľa práce. (Ale neviem, nemám bohveiaké IT znalosti ). Veľmi by to zjednodušilo preklikávanie, malo by to 4-5 stránok celé okno a bol by v tom krásny prehľad. A keď vývojári tak chcú preklikávanie, tak niečo by predsa len zostalo ;) a obe strany by boli spokojnejšie :) Podľa mňa teda :)
 

Prílohy

  • dobrodružstvo.png
    dobrodružstvo.png
    360,4 KB · Zobrazenia: 75

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Toto som našla na Bete, úplne skvelý nápad a myslím, že by to nestálo až tak veľa práce. (Ale neviem, nemám bohveiaké IT znalosti ). Veľmi by to zjednodušilo preklikávanie, malo by to 4-5 stránok celé okno a bol by v tom krásny prehľad. A keď vývojári tak chcú preklikávanie, tak niečo by predsa len zostalo ;) a obe strany by boli spokojnejšie :) Podľa mňa teda :)

Toto, by bolo úžasné, neporovnateľné hranie dobrodružstva - radosť z hrania a nie stresy a nervy, hlavne vtedy, keď tie odznaky preskočili a zrušili sme si ten, ktorý sme plnili a potom zas odznova, bralo to chuť a zážitok z hrania :-(
 
Hore