• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

DeletedUser86

Guest
som zvedava na tie zmeny podla mna presne pomenia vyrazne to co ja v meste nemam :D
 

DeletedUser13

Guest
Nové správy z Beta Serveru Verzia 1.28 Pokračovanie prepracovania Divov
- Opevnenie trpaslíkov: Namiesto toho, aby ste dostali pevní počet zakladaných jednotiek, teraz dáva určité percento súčasných jednotiek (= Squadsize / Unit Weight) (založené na úrovni Divu). A namiesto toho, aby ste dostali pevní počet veľkosti výcviku, teraz dáva určité percento súčasnej veľkosti výcviku.
- Horská budova: Namiesto toho, aby ste dostali pevnú sumu populácie, teraz dáva určité percento svojho aktívneho obyvateľstva (založené na úrovni Divu). Vo výrobe tovaru sa nič nezmenilo v prepočítavaní, len nepatrné zmeny akým spôsobom sú prezentované informácie.
 

DeletedUser13

Guest
Tak to ti veru neviem povedať. Ale asi skôr nie. Uvidíme.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Zatiaľ presný termín neviem ani ja ;) ale hneď ako to bude to zverejním ako vždy ;) Nezabudnem na Vás
 

DeletedUser13

Guest
Nové správy z Beta Serveru Verzia 1.28 Pokračovanie prepracovania Divov 2
- Watchtower Ruins: Instead of giving a fixed amount of culture, it now gives a percentage of the required culture (based on the level of the AW). Neighbourly Help bonus only got changes in the way it's displayed, calculations are the same.
- Thrones of the High Men: This Ancient Wonder now got an extra culture bonus, based on the sum of all Ancient Wonder Levels in your city! The additional ranking points bonus only got changes in the way it's displayed, calculations are the same.
- Heroes' Forge: Instead of giving a fixed number of Orcs, it now gives a percentage of the completed provinces (based on the level of the AW). The Heavy Melee Units damage bonus only got changes in the way it's displayed, calculations are the same.
- Shrine of the Shrewdy Shrooms: Instead of giving a fixed number of BLR units, it now gives a percentage of the Units per Squad (= Squadsize / Unit Weight) (based on the level of the AW). The Training Size bonus only got changes in the way it's displayed, calculations are the same.
- Enar's Embassy: Instead of giving a fixed number of mana per scout, it now gives a percentage of the completed provinces (based on the level of the AW). The Broken Shards per week bonus only got changes in the way it's displayed, calculations are the same.
- Flying Academy: Instead of giving a fixed number of BMA units, it now gives a percentage of the Units per Squad (= Squadsize / Unit Weight) (based on the level of the AW). The Mercenary Camp training speed bonus only got changes in the way it's displayed, calculations are the same.
- Maze of the Dark Matter: Instead of giving a fixed amount of mana, it now gives a percentage of the completed provinces (based on the level of the AW). The Mana Decay bonus only got changes in the way it's displayed, calculations are the same.
- Dragon Abbey: Instead of giving a fixed amount of mana per spell usage, it now gives a percentage of the completed provinces (based on the level of the AW). The Mage Unit damage bonus only got changes in the way it's displayed, calculations are the same.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
nova rasa, som zvedavy ako to u nas prelozia
ab.png
 

gmail

Lesný duch
hehe "ovocníčkovia" by už mohli rovno byť:p možno farmari.... pestovatelia.... kulaci...kolchoznici...mičurinci...vinari...vinoveritas......ovozel ...biofarma....:eek::eek::eek::eek::eek: jop- AGRÁČI
 

DeletedUser21

Guest
Blíži sa nová akcia - Menhirok's Duty. :) Všetky informácie ktoré o nej získam budem postupne dopĺňat do spoileru nižšie, pre pripravu na akciu.

Predpokladaný termín: 8.5. - 21.5.

menhirok_ann_header.png


Obsahovať bude pravdepodobne sadu 19tich úloh.

1. Získaj malé množstvo mincí
2. Získaj malé množstvo zásob
3. Vyrob 3x nápoje
4. Získaj 40 kultúry
5. Vyrob 5x jednoduché nástroje
6. Vyrob 1x kúzlo Sila zásob
7. Vylepši 3 budovy na level 4 alebo vyšší
8. Získaj stredné množstvo mincí
9. Získaj stredné množstvo zásob
10. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 10 alebo vyšší
11. Vyrob 30x chlieb + vyrob 10x pokročilé nástroje
12. Vyrob 7x pokročilé nástroje + vyrob 3x košík jedla + získaj veľké množstvo zásob
13. Vyrob 10x chlieb + vyrob 5x košík jedla + vyrob 4x sada nástrojov
14. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
15. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový) + vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
16. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
17. Získaj 14 relikvií

Po dokončení všetkých úloh bude k dispozícii hlavná cena Menhirok's Barrow.

A_Evt_Menhiroks_Barrow.png


EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_h.odmeny.png

Aktualizácia 2.5.2017 o 9:45 - pridané ďalšie úlohy
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser21

Guest
Nová rasa prichádza - Hobiti (půlčici, po anglicky halflings) :)

Forumann_Half_FV.png


Naše mestá navštívia v novej 11. kapitole. Od ich príchodu budeme za každú dokončenú provinciu dostavať ich novú surovinu - semená.

Okrem toho sú spomenuté ďalšie suroviny a výrobky ktoré budú produkovať: obilie, mrkva, tekvica, jablká. Tie sa budú používať na výrobu: chlieb, polievka, džem.

Budovy v tejto kapitole by mali mať vraj rozdielny vzhľad podľa začiatočného výberu ľudí alebo elfov.

AW01res02.png

AW02res02.png

V skratke (z prekladu): Táto kapitola má priniesť veľa potešenia z osláv Festivalu zberu úrody s Hobitmi a množstvo nových výziev.

001.png

Tak uvidíme. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

Shanigan

Lesný duch
No teda toto nie je spravodlivé :D draci a hobiti sú moje zlatíčka a ja k nim mám tááák ďaleko :) Utešuje ma len to, že kým sa tam dostanem, tí čo sú bližšie k nim získajú skúsenosti :p vždy je príjemné ak sa hráč má koho spýtať ako ďalej ...
 
Hore