• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Dsko absolutne ignorujeme.a nielen my.mam echo z viacerych spolkov.ak ovsem nezmenia nazor. Ds-event-ds. A namiesto po 3 mesiacoch ho supnu po cca 6tyzdnoch.k tomu turnaje a veza.a kedy mame stihat prerabat si mesta,rozrastat sa,vylepsovat a podobne.toto je akurat na zruinovanie.nemienim dokupovat ziadne diamanty ani balicky.takisto nechcem aby clenovia nasho spolku skrachovali.hra ich ma bavit a maju si budovat mesta a prechadzat rasami, nie vybuchat co sa da kde sa da a budeme stat kvoli tomu,ze "niekto" si zmysli ze nahadze na kopu.takymto stylom mensie ucty nemaju sancu napredovat.a hraci s vacsimi mestami tiez nemozu tahat mensich hracov donekonecna kedze nemaju cas na nejaku regeneraciu. Absolutne sa mi to nepaci.3mesacny interval bol idealny.stihali sme navyrabat zasoby,pomoct slabsim,vysvetlit novym hracom,prestavovat mesta a podobne.
Aj my veľmi vážne uvažujeme o ignorancii DS, ale nie len kvôli krátkemu intervalu medzi DS-event-DS ..., ale hlavne kvôli tomu, že obtiažnosť DS stúpa, ale odmeny sú ako - chcem to slušne napísať :) - povedzme cena útechy - niekomu, keď ich vidí je do smiechu a niekomu zas do plaču :cool: .
 

Lujza

Mlčanlivý mních
Aj my veľmi vážne uvažujeme o ignorancii DS, ale nie len kvôli krátkemu intervalu medzi DS-event-DS ..., ale hlavne kvôli tomu, že obtiažnosť DS stúpa, ale odmeny sú ako - chcem to slušne napísať :) - povedzme cena útechy - niekomu, keď ich vidí je do smiechu a niekomu zas do plaču :cool: .

Ono je uz viacero viarero dovodov k ignoracii ale ako to strucne zhrnut a slusne napisat poslednou dobou mi uz elv dviha tlak s urcitymi vecami.keby mi neni luto mesta ze som pri nom stravila vela casu a toho ze mam super kolektiv v spolku tak bud hram inu live hru alebo nehram vobec
 

*Hawkins*

Lesný duch
vidno že už im dochadzajú nápady, majový event plný zrecyklovaných budov, nová rasa v ktorej sa budovy menia len minimálne čo sa týka vzhladu...výskumový strom ani nebudem komentovať len by ma zaujímalo či by vývojárov bavilo robiť jednu rasu rok a na jeden vyskum vyhodiť 1,5 miliona tovaru, dobrodružstva radšej ani nebudem komentovať lebo to je úplná tragedia
 

DeletedUser595

Guest
Chcelo by to zmeniť prostredie. Z mesta vychádzajú rôzne cestičky. Páčilo by sa mi po tej cestičke vydať do ineho prostredia, kde by sme budovali iné mesto, prípadne len rasu alebo len ťažili špeci tovary. Napríklad tá jaskyňa vyzerá lákavo, alebo ten ostrov na severe, prípadne tá roklina na juhu, možno ten chodník na východe do nejakej bažiny...možností je plno. Potom by sme mohli voziť suroviny a tovary medzi mestami.
 

Imiris

Lesný duch
tá jaskyňa vraj mala byť pôvodne veža :D resp. to nemala byť veža, ale jaskyňa, ale rozhodli sa ísť do oblakov a tú dieru tam nechali :D
 

Imiris

Lesný duch
Na bete dnes pridali 31. - 35. level pre všetky divy okrem kláštora/svätostánku. Ibaže nie všetky bonusy boli ďalej rozvíjané a aj tie, čo sa vylepšením zlepšia, nedostanú tolko ako pred tým...

Pre tých, čo náhodou máte niečo na 30 lvli je to čiastočne dobrá správa...avšak, bude to drahé. Na bete mám na 30 zlatú priepasť a stojí to poriadne:

1589297471574.png
 

Imiris

Lesný duch
Ono toto asi budú pýtať všetky divy na 35...ako, oplatiť sa neoplatí už ani runové "zadarmo" kolo...čiže je to vtipné. Možno pár divov si zachová svoju hodnotu, inak to bude asi iba pre Mastra, aby mal čo stavať ;) A to neviem, lebo to ešte nikde nevidím, kolko peňazí, zásob a many budú pýtať 32 a ďalej...myslím, že mana bude nová nedostatková surovina, len, čo sa to rozvinie na ďalšie nové divy. Mne už teraz bude zrejme chýbať na simiu, ak vylepším hlavnú budovu a tým, že ju už pýtajú všetky divy od konštruktov, bude to zábava. Ale tomu sa zasa teším, aspoň nejaká výzva. Len keby za to úsilie aj bola normálna odmena...
 

*Hawkins*

Lesný duch
ako radšej dám 2 miliony many na vylepšenie divu ako 100T orkov ale toto už fakt preháňajú trošku

Inak odkedy sú drahšie magicke obytné a magické dielne? ja som to len nedavno postrehol že ,,zrazu,, sú drahšie o 600 diamantov
 

Fleur

Lesný duch
ako radšej dám 2 miliony many na vylepšenie divu ako 100T orkov ale toto už fakt preháňajú trošku

Inak odkedy sú drahšie magicke obytné a magické dielne? ja som to len nedavno postrehol že ,,zrazu,, sú drahšie o 600 diamantov
od novej rasy, keď ju odomkneš máš magické drahšie žial
 

Dagmarka

Lesný duch
Narodeninové oslavy sa pomaly začínajú na bete.. :)
5. narodeniny hry


1589731933993.png



Hra sa blíži k svojmu 5. roku a od zajtra (18.5.) sa začnú na bete testovať narodeninové oslavy. Ich súčasťou by mala byť špeciálna výzva a tiež viaceré výhodné ponuky (možno niektoré vo forme skrátených alebo zvýhodnených produkcií v manufakturach, ktoré sa už dlhšie neobjavili).

Do hry bude zavedená takisto nová budova, ktorá bude poskytnutá buď ako narodeninový darček alebo odmena za dosiahnutý pokrok vo výzve.

1589732022850.png

U nás sú tieto narodeninové oslavy naplánované po skončení májovej udalosti. Pravdepodobne tentokrát nebude prebiehať, bezprostredne po jej skončení dobrodružstvo, ako to bolo zvykom niekoľko udalostí dozadu, ale narodeniny budú jeho náhradou (na jún je už totiž naplánovaná nová veľká udalosť, ktorá bude pomerne krátko po májovej, a tak priestor na DS tentokrát zrejme nebude).

Hlavná cena výzvy



1589826337852.png

Kapitola / BonusIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXIIXIIIXIVXVXVI
culture.png
570660800920105012901650198038004600560069008400102001220014700
population.png
15417821025028035044053010101230151018502300270033003900

Výzva sa vzťahuje na manufaktúry, teda medaile sa získavajú za produkciu v manufaktúrach.

Odmeny vo výzve:
  • 1x prastará vedomosť (1)
  • 1x prastará vedomosť (3)
  • 1x prastará vedomosť (7)
  • 1x prastará vedomosť (10)
  • 1x Čistinka jednorožcov
Ako bonus k výzve, budú behom jednotlivých dní prebiehať špeciálne príležitosti zvýšenia produkcií v manufaktúrach. V prvý deň to bude dvojnásobná produkcia v základných manufaktúrach a zrejme v ostatné dni bude podobný bonus v prípade manufaktúr vzácnych a magických.

1590088044219.png
1590088063000.png
1590088080508.png
 
Naposledy upravené :
Hore