• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

Dagmarka

Lesný duch
Nová rasa :

Kapitola 16: AMBASÁDY

1586456026674.png

Predpokladaný termín príchodu na náš server: v priebehu nasledujúcich týždňov

1586456189079.png

V novej kapitole sa znova stretneme s trpaslíkmi a vílami. Výskum bude obsahovať nové vylepšenia hlavního sídla, obytných budov, dielní, manufaktur na kryštály, svitky a hedvábí, zbrojnice a ďalších.

So zavedením kapitoly budú dostupné 2 nové rozšírenia za diamanty, 2 z výskumu a 1 dodatočné za dokončené provincie (500 provincií).

1586456269560.png

1586456310604.png
Novými prastarými divmi budú Turnajový priestor a Knihovňa veže. Ich efekty budú nasledovné:

Turnajový priestor
  • Poskytuje body do rebríčka za každú odomknutú turnajovú truhlu vašim spoločenstvom (0.5 až 15 za truhlu (podľa úrovne), lineárny rast)
  • Každé 3 hodiny produkuje jednotky Včelí jedovatý jazdec (v množstve rovnakom ako každý iný div produkujúci jednotky)

Knihovňa veže
  • Poskytuje body do rebríčka za každý odomknutý kryštál vo veži večnosti vašim spoločenstvom (0.5 až 15 za kryštál (podľa úrovne), lineárny rast)
  • Produkuje VB každých 24 hodín (1 až 6, podľa úrovne)

Grafika nových budov
1586456438557.png

1586456473527.png

1586456506637.png
 
Naposledy upravené :

Dagmarka

Lesný duch
Ahojte ;)
vypočítala som koľko bude treba komplet surovín na výskum novej kapitoly - Veľvyslanectvá.
Je to ale bez položiek ktoré sa budú vyrábať v osadníckych budovách. To sa mi už nechcelo spočítavať.

Ak som sa v niečom pomýlila, vopred sa ospravedlňujem ;)
PS: nešlo mi to už dať väčšie :rolleyes:


a1.png

a2.png
 

Lujza

Mlčanlivý mních
Dsko absolutne ignorujeme.a nielen my.mam echo z viacerych spolkov.ak ovsem nezmenia nazor. Ds-event-ds. A namiesto po 3 mesiacoch ho supnu po cca 6tyzdnoch.k tomu turnaje a veza.a kedy mame stihat prerabat si mesta,rozrastat sa,vylepsovat a podobne.toto je akurat na zruinovanie.nemienim dokupovat ziadne diamanty ani balicky.takisto nechcem aby clenovia nasho spolku skrachovali.hra ich ma bavit a maju si budovat mesta a prechadzat rasami, nie vybuchat co sa da kde sa da a budeme stat kvoli tomu,ze "niekto" si zmysli ze nahadze na kopu.takymto stylom mensie ucty nemaju sancu napredovat.a hraci s vacsimi mestami tiez nemozu tahat mensich hracov donekonecna kedze nemaju cas na nejaku regeneraciu. Absolutne sa mi to nepaci.3mesacny interval bol idealny.stihali sme navyrabat zasoby,pomoct slabsim,vysvetlit novym hracom,prestavovat mesta a podobne.
 

Imiris

Lesný duch
Za seba môžem povedať, že ma eventy ani DS-ko nikdy nespomaľovalo a to aj keď som bola malý hráč. Naopak, eventy mi vždy pomáhali rýchlejšie rásť.

DS je problém, ak nie je aktívne spoločenstvo, inak sa dá prejsť a netreba ani veľa miesta. Tak, či tak, je to hlúpo nastavené, lebo s bežným mestom sa to prejsť stále nedá. Čo kvitujem, sú odznaky za kúzla, mince, vojsko, či prispievanie do divov, na tie netreba stavať v meste nič. Problém sú setové manufaktúry, hoci pokiaľ by sa to rozložilo na 25 členov a šla by sa vždy len jedna cesta, nie je potrebného tak veľa miesta. Dielne sa dajú použiť tie, ktoré má v meste každý hráč, prípadne pár dodať.

Každopádne, pokiaľ to nezmenia, je potrebné mať minimálne cca dve rozšírenia k dispozícií pre hranie DS, resp. eventov, čo zasa nie je až tak veľa. Odneny sú kopa VB a kultúrnych budov navyše, čiže si to treba zvážiť.

Ďalšia možnosť je tieto eventy a DS proste nehrať.

Mne osobne by nevadili eventy pokojne aj nonstop, beriem to tak, že vďaka nim môžem mať silnejšie a zaujímavejšie mesto - budovy sú tam často krásne.
 

Lujza

Mlčanlivý mních
@Lujza vnímam to veľmi podobne :confused:
Som rada ze nie sme jediny. Pozerala som aj rozne zahranicne fora.vsade nadavaju a vsade je viacero spolocenstiev co proste ds odignoruje a nadavaju na to ako skoro ho dali kedze interval bol 3mesacny.zvysuju narocnost(pocty odznakov) naposledy to bolo tusim okolo 40-50% a teraz cca o 50% skratia cas medzi ds.trosicka to uz prehanaju a nehrozi dokupovat nic.sice mam svoju komunitu rada a hra ma bavi ale trosicka uz to prehanaju.a mozno viac ako trosicka
 
Hore