• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba spolupráca

DeletedUser234

Guest
24920940585810558383.jpg
98409107853766073122.jpg
96593712176722445462.jpg
 

gmail

Lesný duch
aj ja mam s rukami stale problem...často nie je zlata ale predsa dava odmenu ako pri zlatej, takze tiez neviem, ci mi hrac naozaj vratil pomoc alebo nie :( .. zlata funguje normalne - jo -a bolo by vazne dobre vediet, ktore napady a navrhy postupili dalej, pls mohlo ba sa take info doplnit? :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahojte, mohli by ste - tí, ktorí majú problém s daným zobrazovaním zlatej ruky (ale dostanete odmenu aj pri klasickej) premazať si cache/cookies a dajte vedieť či Vám to ešte robí, mal by to byť problém v tom.
 

Shanigan

Lesný duch
kiwa ja si stále čistím celý počítač. a áno robí to ďalej, takže človek až keď klikne na staviteľa, alebo na hlavnú budovu zistí, či tú spoluprácu vracia, alebo je prvý pri dávaní. Určite to má nejake konkrétne vysvetlenie, prečo je tomu tak, že človeku kliknú na spoluprácu štyria ľudia za sebou a z toho dvom nemôžno ešte dať spoluprácu , u jedného naskočí ružová a u druhého zlatá ruka. Neprišla som na to prečo.
Tá chyba, že ešte som v prvej polovici termínu sa mi už stala len raz, aj to doslova nečakane... myslela som, že po naj novšej aktualizácii to zmizlo :( takže nemám screen... žiaľ nie ruka robí hlúposti naďalej :oops:
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Počkám ešte na viac hráčov a ak to fakt tak bude napíšem technikom. Zatiaľ počkám.
 

Shanigan

Lesný duch
kiwa pridám pár screenov, je tu niečo čo nechápem, ale možno je na to vysvetlenie , teda okrem tých rúk. všimni si hodiny pri rukách, fotila som to o 19,00 ten istý deň :) teda teraz. prečo mi to tak ukazuje ?
49479546514921135845.jpg


16123243454834739388.jpg


71505242499796352743.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

gmail

Lesný duch
vypomoc.png

ahoj kiwa, aj po premazani, precisteni a vyplachu- furt totok :D - nerobi mi to pri kazdom hracovi, ani to nedokazem odsledovat- lebo napr. na dve zelene mi nehodi ziadne kladivka a potom - ajhľa obr. hore... tak neviem
 

Shanigan

Lesný duch
no tak bábika to nie je, ale myslím tú elfku čo sa usmieva keď sa hra načítava. Pred aktualizáciou vyzerala ako transvestita :( .Najkrajšia bola keď som minulého roku začínala .Zaujímavé, že ten bojovník sa nemenil pri rôznych aktualizáciach . Elfka áno ....
 
Hore