• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Sklad budov

  • Zakladateľ témy DeletedUser208
  • Vytvorené

Zisli by sa vam taketo budovy?

  • ano

    Hlasy: 13 76,5%
  • nie

    Hlasy: 4 23,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    17
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser269

Guest
no ja tiež zápasím s miestom, ale zase toto je strategická hra, a je založená na stavaní a búraní. Takže hráč musí mať vždy aspoň jeden priestor v zásobe voľný aby mohol budovy presúvať. Jo a vcielkaisr, neviem kde žiješ :) v ktorom meste , ale v mojom veru ide už roky o búranie a stavanie . Keď človek odíde na určitý čas a vráti sa, tak len oči otvára, niekedy nevie rýchlo či je na dobrom mieste. Síce sú to len obdobia keď sa búra a stavia , potom je kľud ,ale znova sa objavia po určitom čase. A aj v hre to máš tak nie ? ak si usporiadaš mesto, tak určitý čas ho nemusíš presúvať a nič búrať :) Bolo by dobré mať sklad kde by sme mohli dať niektoré budovy čo škoda búrať, ale v celku táto hra nie je zlá . Mňa znova prinútila začať plánovať a keď som plánovala tu, tak som pokračovala aj v reáli :p
každému vyhovuje niečo iné ;) a áno vo veľkých mestách je to tak ako píšeš, ale v menších určite nie :rolleyes:
 

Shanigan

Lesný duch
vcielkaiser :D ja žijem v meste kde je max 20000 obyvateľov / s predmestiami čo sú blízke dediny , či kolónie :D /. vždy sme boli malé mesto , dokonca ja keď baníctvo rozkvitalo :)
 

gmail

Lesný duch
tiez niekedy zapasim o miesto a ak je "sklad budov" narusenim strategie, nemohlo by sa pridat jedno alebo dve "manipulacne" policka rozsirenia? pouzitelne iba pri posune budov? prave celkovy vzhlad mesta a jeho upravy ma bavia a trochu viac moznosti pre zmenu by podporilo kreativitu a urcite aj radost z toho, ako sa mesto meni naozaj podla predstavy hraca a nie iba poteby naplieskat co najviac na co najmensi kus zeme :D
 

DeletedUser138

Guest
Toto je vyborny napad a tiez ma uz napadlo ze by bolo dobre moct si na cas nejaku tu budovu odlozit bokom... avsak ja by som bol za to, aby tam bol iba obmedzeny pocet. Trebars aby si mohla mat odlozenu iba 1 budovu, nie viac sucasne, to by potom mohlo fakt trochu kazit tu hru....
 

Emma

Lesný duch
pre mňa znamená sklad budov, niečo také kde si vložím budovy ( napr. 2 budovy) ,aby sa mi lepšie pracovalo pri úprave mesta a po úprave ich zase vyberiem a vrátim do mesta :)
 

DeletedUser269

Guest
Toto je vyborny napad a tiez ma uz napadlo ze by bolo dobre moct si na cas nejaku tu budovu odlozit bokom... avsak ja by som bol za to, aby tam bol iba obmedzeny pocet. Trebars aby si mohla mat odlozenu iba 1 budovu, nie viac sucasne, to by potom mohlo fakt trochu kazit tu hru....
jedna budova nemá význam to by mohlo byť potom len 1 políčko cesty - skôr by bolo vhodné minimum 10 vecí (budov, predmetov) a ak chceš väčší sklad na viac budov tak za mince alebo suroviny či diamanty

apropo diamanty - v niektorých prípadoch pýtate neuveriteľné množstvo diamantov a nie každý si ich môže dovoliť - malo by to byť tiež s rozumom a nepreháňať!!!
 

DeletedUser208

Guest
Som rad ze sa tato tema dobre rozbehla, mame v spolocenstve aj hracov na malom levely hry, a maju trocha problem z rozmeistnenim budov, kedze na zatiacku hry zle ulozili rozsirenia, teraz by sa im ten sklad budov hodil, aby si to mohli nejako prehadzat, je skoda ze ani eventove budovy sa nedaju odlozit, a ani nejako predat, kedze ich sice clovek vymaze ale nedostane za to nic, tak sito pri budovach kupenych za premiovu menu.
 

DeletedUser208

Guest
Ako pozeram na ostatne mesta, este jedna funkcia mi napadla, ale nechcem zakladat nove vlakno, uz ked nie sklad budov, by sa urcite hodilo aspon moznost otocenia budov :)) urcite by sa lepsie ukladalo mesto, a isto by aj lepsie vyzeralo
 

DeletedUser269

Guest
toto i mne napadlo a aj to by bola možnosť, ktorá by pomohla
 

DeletedUser234

Guest
super nápad Yenkky, napríklad teraz potrebujem usporiadať nanovo mesto a už mi to ide na nervy, jedna budova je široká 3, ďalšia 4, potom 5 políčok a ďalšia keď chcem vylepšiť sa úplne zmení (z 2x4 na 4x3), ako je mi jasné že je to budovateľská stratégia, ale aby som pred každým vylepšením určitých budov prestavoval celé mesto ... sa mi zdá veľmi trefené ...
 

DeletedUser277

Guest
taktiež sa pripájam k návrhu na vylepšenie :) aj iné strategické hry túto možnosť majú a preto mi to tu chýba tiež, aby sa všetky budovy mohli dať otočiť, t.j. po šírke alebo po dĺžke. Dosť by to pomohlo lebo momentálne napr. ja staviam mesto viac na šírku a tak by budovy mohli byť podľa mňa oveľa krajšie umiestnené. Takto je človek dosť obmedzovaný keď si to nemôže prispôsobiť.
 

gmail

Lesný duch
...zial, otacanie budov je asi este viac "narusenim strategie" ako sklad budov, alebo " manipulacne policko rozsirenia" pri premiestnovani budov :( co je vazne skoda, lebo mesto by sa dalo usporiadat ovela krajsie :oops:
 

DeletedUser13

Guest
Otáčanie budov sa v tejto hre ako ani vo FoE nikdy konať nebude nakoľko ako viem aspoň FoE to tak má že budovy nie sú 3D model a chýba im komplet zadná strana čiže vidíme iba dve časti zo skladačky. Ale čo sa týka uskladnenia budov som za aspoň keby sa tie Eventové budovy dali vložiť do inventára ja o ne nechcem prísť keď som už ich raz pracne získal :(
 

gmail

Lesný duch
bolo by vazne super, keby aspon v otazke uskladnenia eventovych budov nastal daky pokrok...aj ked to manipulacne policko by bolo tiez fajn :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore