• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba sekanie hry

DeletedUser234

Guest
Neviem presne či je to od poslednej aktualizácie, ale už nejaké 2 dni ak prekliknem v prehliadači na iné okno prípadne minimalizujem tak keď sa vrátim späť, hra sa zasekne a nedá sa nikde kliknúť, ikona kurzora je z hry ale nič sa nedá robiť, hrám na dvoch rôznych počítačoch a urobilo mi to na oboch ...
 

DeletedUser91

Guest
...a nalial si do počítačov vodu?...nie je voda nemôžeš surfovať na internete...:D ale vážne - myslím že sa to už preberalo a viacero ľudí,hráčov ma ten istý problém iba neviem ti poradiť čo ho spôsobuje.
 

DeletedUser234

Guest
prepáč ale chodím tu už nejaký rôčik a snažím sa čítať každú tému a nič takéto som tu nevidel tak ak môžem ťa poprosiť daj link na tému kde sa také niečo preberá ... a keď mi nevieš poradiť tak neviem na čo tu vôbec píšeš ...
 

DeletedUser234

Guest
...a nalial si do počítačov vodu?...nie je voda nemôžeš surfovať na internete...:D ale vážne - myslím že sa to už preberalo a viacero ľudí,hráčov ma ten istý problém iba neviem ti poradiť čo ho spôsobuje.

vidíš moja, o čom to je? prečo som to napísal? či ešte niekto nemá náhodou taký problém a ak áno tak MOŽNO kompetentní posunú tento problém vyššie a MOŽNO to aj opravia ...
 

axa11

Lesný duch
No firefox akosi nemusím.Tam som to neskúšal ani nemienim,ale v ostatných to seká, asi to bude s flashom mať niečo, pretože firefox používa inú verziu flashu.
 

DeletedUser13

Guest
Ja mám Operu a robí to aj mne ako som písal už v inej téme.

// EDIT //
Toto som písal v inej téme

Aj mne sa to od istej dobi niekedy stane. Ale myslel som si že je chyba na mojej strane tak teraz už viem že ie je a že nie som sám. A stane sa to hoc kedy úplnou náhodou. Klikám si Elvenar zbehnem na YT pustím video hneď späť na Elvenar a čo to Elvenar zmrzol nedá sa nič kliknúť nič sa nehýbe pomôže iba relog stránky. Niekedy sa to stane pár krát za deň a niekedy aj 2 dny a nič.

// EDIT 2 // Pre INFO

Verzia hry: v1.33.2-(d8a1f53d7) (2017-07-06 9:09)
Prehliadač a jeho verzia:
46.0.2597.39 (PGO)
Verzia Flash Playeru: 26,0,0,131
 
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahojte, prepáčte včera som nestihol na tému už odpovedať, všimol som si aj u seba, že hra sem tam zamrzne pri prepnutí okien.
Žiaľ ešte nevieme presne nájsť danú príčinu, ale pracuje sa na tom :) Jedíne čo viem odporučiť je vždy znova načítať hru.
 
Hore