• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Sarlotta

DeletedUser244

Guest
Súťažná otázka 1. z 11.3. : Hlavná budova Elfov level 8
(P.s. včera prišla otázka neskoro, už som nebola doma. Až teraz som sa k tomu dostala. Ak sa to už nezaráta, nevadí, ale teším sa, že som to našla. )
 

DeletedUser244

Guest
obrázok č. 4 : Veľká kniha tajomstiev.
Ale obrázok sa zmenil pred 3 minútami. Na začiatku bol iný. Hneď sa mi to zdalo, že je to panáčik z veľkej knihy, ale za ním bolo nejaké čudné jazierko s kvetinkami. Tak som hľadala a hľadala a prešla všetky budovy na wiki, ale nič podobné tam nebolo. A keď som sa pozrela znovu, tak tam bolo, že obrázok bol zmenený pred 3 minútami a teraz už to sedí, je to veľká kniha tajomstiev.
 

DeletedUser244

Guest
obrázok 5: NETUŠÍM!!! A ak nie je na wiki a ja ju nemám postavenú a nemajú ju ani moji susedia v okolí, tak fakt neviem, ako ju mám identifikovať.
Strašne mi je povedomý ten kúsok. Podobá sa to na trpasličie bane, alebo portál, ale nie je to ono.
Predpokladám, že je to nejaká eventová budova,
ale zo zimnej záplavy nie je a letný slnovrat som ešte nehrala. Áno správne sa napísalo na fóre, je to podpásovka. Som strašne zvedavá na zajtra, že čo to bude. Už som pri tom hľadaní strávila 2 hodiny a už ma to nebaví vzdávam sa. Možno aj celú súťaž vzdávam. Už ma bolia oči :-(
 

DeletedUser244

Guest
obrázok č. 5: Bludisko temnej hmoty
Ufff, konečne som ho našla. Vedela som, že som to už niekde videla. Keď som čítala o novej rase čarodejníkov. Takže - MÁM TO! :)
 

DeletedUser244

Guest
obrázok č. 6: Staroveký div: Opevnenie trpaslíkov, úroveň 6-10
 

DeletedUser244

Guest
obrázok č. 8: Denná farma víl, úroveň 4
ps: včerajší obrázok som nazvala 8 a mal byť 7, ale keďže 7 som vynechala, tak je to asi jasné. Bude sa mi to rátať? :)
 

DeletedUser244

Guest
Obrázok č. 10 : Staroveké divy ľudí - obrovská zvonica level 1-5
 
Hore