• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

SANDER-RX7

DeletedUser13

Guest
Kde bolo tam bolo za horami aj dolami žil raz jeden Drak, ktorý chcel magickú energiu z prastarého obelisku. Kvôli jej magickým vlastnostiam, ktoré pôsobia iba na Drakov. Skúšal to rôznymi spôsobmi no márne. Až jedného dňa k Drakovi prišiel tajomný mág, ktorý mu ponúkol pomoc no za istú cenu. Tá cena bola prijateľná pre Draka a tak dohodu prijal. Tou cenou za pomoc Drakovi bola ochrana neďalekej Útulnej farmy a jej priľahlej oblasti Zhromaždiskom stád pred hroziacim útokom Krvilačných Orkov, ktorý chceli pobiť obyvateľov Útulnej farmy a zmocniť sa zhromaždiska stád aj s jej zvieracími obyvateľmi. A to nemohol ani Drak a ani mág dopustiť. Tak sa spoločne Drak s mágom pripravili na útok proti Orkom. Čakali už iba na nevyhnutné. Boj začal. Orkovia sa valili s každej strany. Ešte našťastie že mág použil kúzlo na ochrannú bariéru a tým zabránil vpádu do Útulnej farmy. Drak vzlietol a začal z výšky chrliť oheň na nič netušiacich Orkov. Po pár hodinách boja už Orkom dochádzala sila a aj počet jednotiek a tak zatrúbili na ústup a rýchlosťou blesku utiekli do zajačích. A tak útok Orkov bol odvrátení a Útulná farma aj so Zhromaždiskom stád bolo zachránené. Drak splnil časť dohody čo uzavrel s mágom a mág mu na oplátku prezradil ako dostane magickú energiu s prastarého obelisku. Drak hneď išiel otestovať či mág mal pravdu a či sa mu podarí dostať tú energiu s obelisku. Mág mal pravdu a Drakovi sa naozaj podarilo dostať dávno stratenú Dračiu energiu s Obelisku. Na oplátku Drak neodletel ako mal v úmysle ale zostal a ochraňoval spolu aj s mágom Útulnú farmu aj s jej obyvateľmi samozrejme aj so Zhromaždiskom stád. Z Draka a Mága sa stali nerozluční priatelia. A ktovie pred akými hrozbami bránia Útulnú farmu a jej priľahlé oblasti až do teraz, ale to už je iný príbeh.
Koniec
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
Veľmi pekne ďakujem ani som si nemyslel že s toľkých výtvorov sa umiestnim aj ja :)
Som milo prekvapení a gratulujem aj ostatným výhercom. A tým čo nevyhrali napíšem iba jedno Hlavu hore nebola to posledná súťaž určite vyhráte v tej ďalšej.
 
Hore