• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Súkromné správy

DeletedUser1138

Guest
Ahojte,chcem sa opýtať,jeden náš člen cechu posiela súkromné správy spoluhráčom,ale aj iným hráčom....no ja takú možnosť nemám,kde alebo ako si to nastaviť?
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Ty nemáš vľavo hore ikonu obálky? Klikneš na obálku, potom klikneš na záložku Vytvoriť. No a po napísaní komu chceš posieť správu začneš písať text. A nakoniec klikneš na Odoslať správu a je to.
Obalka má číslo 4 ;)
Profiletab1.png

Miesto kliknutia na obálku stačí aj stlačiť klávesu M a dostaneš sa ku správam.
 

lenni

Lesný duch
Ahojte,chcem sa opýtať,jeden náš člen cechu posiela súkromné správy spoluhráčom,ale aj iným hráčom....no ja takú možnosť nemám,kde alebo ako si to nastaviť?

Ak však hráš na mobile, tak túto možnosť zatiaľ nemáš.
Ak však dostávaš správy, tak tak, ako písala mancoska, klikneš na obálku a je to :)
 

DeletedUser1138

Guest
Ty nemáš vľavo hore ikonu obálky? Klikneš na obálku, potom klikneš na záložku Vytvoriť. No a po napísaní komu chceš posieť správu začneš písať text. A nakoniec klikneš na Odoslať správu a je to.
Obalka má číslo 4 ;)
Profiletab1.png

Miesto kliknutia na obálku stačí aj stlačiť klávesu M a dostaneš sa ku správam.
 

DeletedUser1138

Guest
Ahoj... práveže nemám pod avatarom nič,preto sa pýtam či sa to dá nejako získať, nainštalovať alebo je to niekde inde,lebo hrám na mobile,aj tak ďakujem za odpoveď
 

Lelira3

Lesný duch
Nie neda sa cez mobil- ako uz pisali. Ja tiez hram cez mobil, ale raz za den skocim na PC koli spravam
 
Hore