• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Súboje

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser518

Guest
Mám odvahu dať takýto návrh:
Čo tak umožniť hráčom v rovnakej triede rozvoja vzájomné dobrovoľné (!) súboje napr. o tovar, peniaze, zásoby, ...? ... možno by sa dali získavať body zo súboja a priraďovať na ich základe nejaké tituly.
Bez toho že by niekto prišiel o nejaké budovy či nebodaj mesto.
Fungovalo by to napríklad tak, že by hráč dal výzvu (podobne ako na trhovisku) a hráč v rovankej kategórii rozvoja by ju mohol/nemusel prijať. Vyzývateľ by stanovil napr. že sa bojuje o 1000 ks mramoru, a podobne. Víťaz by bral všetko.
Je to len taký hrubý návrh, ktorý ak by sa zapáčil, by bolo treba prepracovať, rozvinúť, precízovať.
Ďakujem za trpezlivosť.

P.S.: Prosím o konštruktívny dialóg - teda prosím hejterov aby sa nezapájali. Ďakujem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

axa11

Lesný duch
Som proti ,práve preto som začal hrať Elvenar, lebo tu neexistuje PvP,ak by ho tu dali ihneď končím.Ak by som chcel hrať bojovky strategické, tak by som po piatich rokoch neskončil hrať inú hru.
 

DeletedUser518

Guest
Som proti ,práve preto som začal hrať Elvenar, lebo tu neexistuje PvP,ak by ho tu dali ihneď končím.Ak by som chcel hrať bojovky strategické, tak by som po piatich rokoch neskončil hrať inú hru.
Možno uniklo Tvojej pozornosti že by šlo o DOBROVOĽNÉ súboje. Ak by si sa ich nezúčastnil o nič by si neprišiel (okrem zábavy z boja).
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
tiež som rada, že je toto konečne strategická hra, ktorá nevyžaduje boje... preto ani netúžim po ich zavedení, ani dobrovoľnom... na to je tu predsa kopec iných online hier :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Stále platí, že Elvenar je mierumilovná krajina a tu sa bojovať medzi sebou nebude.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore