• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Rozšírenie z provincie.

Satanka

Ukecaný paladin
Ahojte. Chcem sa spýtať... Prečo mi už nejde rozšírenie z provincie? Iba z výskumu a to je teraz iba 1x počas celej rasy, alebo potom za diamanty...
 

Satanka

Ukecaný paladin
Ďakujem za odpoveď :) Ale tak to je dobrá somarina. Vo výskume je iba 1x rozšírenie počas jednej rasy. A kupovať diamanty? Ani náhodou... To sa asi na tú hru vykašlem ... Nieto miesta... Nedá sa tým pádom plniť niektoré úlohy...
 

DeletedUser595

Guest
Toto na mňa pôsobí dosť demotivujúco....chcete mi povedať, že ak nenakúpim rozšírenia za diamanty(resp. nezbúram časť vybudovaného mesta), nie som schopný urobiť nejakú rasu?
 

lenni

Lesný duch
Ale ano, si :) Len to bude chcieť viac logistiky a premýšľania. A možno budeš musieť niekedy niečo obetovať. Ale hra určite nie je stavaná tak, aby bola nehrateľná bez diamantov :)
 

Satanka

Ukecaný paladin
Ďakujem za reakcie. Ale aj tak nechápem, prečo to takto urobili :/ Fakt ma to naštvalo. A tiež nechápem prečo keď človek niečo niekoľko týždňov niečo vylepšuje, horko ťažko to tam popchá a potom zrazu musí kopu vecí zbúrať .. Tak neviem, aký to má význam ... Mám rada túto hru a baví ma, ale keď sa niečo nezmení, tak neviem, či v nej budem pokračovať .. Čo by mi teda bolo ľúto ..
 

*Hawkins*

Lesný duch
rasu prejdeš po čase aj s málo miestom, ale splniť úlohy k rase nemáš šancu...ja som teraz na poslednej rase a mám úlohu postaviť 12 výrobných ostrovov čo nehrozí kedže som horko ťažko napchal 8 :D a to je ešte dalšia úloha údajne postaviť 16 ostrovov
 
Hore