• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Mesto Rozšírenie mesta

Satanka

Ukecaný paladin
Bolo by dobré,keby sa už konečne niečo vyriešilo s tým rozširovaním mesta.Nie každý si môže dovoliť vrážať real peniaze do hry na diamanty.
Nebolo by od veci,keby sa rozšírenie zaradilo medzi výhry v eventoch,v DS,alebo v súťažiach ... atd... Alebo aby sa zase dalo rozširovať z provincií....
 

*Hawkins*

Lesný duch
súhlasím s tebou vo všetkom :D aspoň lacnejšie by to mohlo byť

stiahnuť.png
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tento problém trápy aj mňa, ale zatiaľ v dohľadnej dobe budú rozšírenia pridané maximálne pridaním novej rasy :)
 

TomasMan

Šepkajúci golem
To že sa za to platí ma neprekvapuje zadarmo ti nikto takúto hru nebude dávať ale aspoň nejaké akcie o 50 percent dole oni tam mrdnú 10 percent dole a pri 6000 si to ani nevšimneš.Strašne málo akcií dávajú minule mi vybehol 100 bonus na diamanty nemal som love ta som nekúpil a potom keby som už mal ta nič :D
 

tondo7

Mlčanlivý mních
Tento problém trápy aj mňa, ale zatiaľ v dohľadnej dobe budú rozšírenia pridané maximálne pridaním novej rasy :)
Ahoj. Mohol by sa niekde v rohu mesta vyrobiť nejaký tunel, alebo jaskina, kadiaľ by sa hráč mohol dostať do ďalšieho mesta a voľnej plochy. Stavať nové domy a kupovať ďalšie veci na čom by ste mohli fajn zarobiť. Základ by som nechal free, no špeciálne budovy, továrne atď kľudne za diamanty.
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Keď už akcia, tak nech je aspoň 25% dole, čo sa už prejaví. Uvítal by som, keby tieto akcie boli častejšie a vedeli by sme, kedy akcia príde.

Navrhujem vytvoriť kalendár pravidelných akcií, napr. že vždy prvého v mesiaci bude akcia na rozšírenia, piateho v mesiaci na magické budovy, desiateho na nákup diamantov, atď.

Inak na tejto hre sa mi páči, že diamanty je možné získať aj inou cestou ako investovať reálne peniaze.
 
Hore