• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Recept na prerobenie artefaktov

Arnwald

Tichý rytier
Je nejako limitovaný počet receptov na prerobenie artefaktov, ktoré môžem dostať v akadémii? Na začiatku udalosti som ich dostával každý druhý deň, ale teraz už asi 2 týždne ani jediný. Jeden by som ešte potreboval...
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Recepty su predĺžené do 6.5 (viď príspevok tu) a tak by sa ti to malo ešte podariť.
A 27.4. (pravdepodobne) začne Dobrodružstvo spoločenstva, kde by si mohol získať dva artefakty.
 

Arnwald

Tichý rytier
V dobrodružstve zrejme budú nové artefakty. Tie mi netreba, tie mám. Ja potrebujem z nových urobiť starý. Ten posun termínu som zaregistroval, ale mám obavy, či to napriek tomu stihnem, keď som už nejaké 2 týždne recept v akadémii nevidel.
 

Fleur

Lesný duch
ja ich tam mám stále :D asi preto, že nepotrebujem :rolleyes:

rec.PNG
 

Arnwald

Tichý rytier
Recepty sa z času na čas objavujú, treba ich pravidelne kontrolovať ;)

No hej. 10-15-krát denne stačí? :-D Priznávam, že v noci mi jeden interval niekedy ujde. Ale už sa snažím aj urýchľovačmi dokončovať aktuálnu výrobu, aby som v čase resetu dostal 5 možností, nie štyri. A stále nič...
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Musíš si hovoriť, že chceš napr. mincový dážď. Nikdy nesmieš myslieť na to, čo potrebuješ :)
Mám to odskúšané - vždy mi padne opačne ako chcem, resp. potrebujem. Niekedy mám dojem, že hra vie čítať myšlienky
 
Hore