• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Problémy s chatom

DeletedUser865

Guest
Ahojte,

všimol som si už dlhšie, že v mobilnej hre robí problémy chat, neviem presne či to robí pri viacerých kliknutiach na otvorenie a zatvorenie chatu alebo po pár minútach v hre ale keď otvorím chat, všetko je v pohode no po pár minútach mi ukazuje že pripája sa... tým pádom stále musím resetovať hru aby som mohol znova písať v chate. S wifi pripojením problém nemám, pretože internet mi funguje bez problémov a skúšal som to aj inde a mal som stále ten istý problém.

upload_2018-5-28_17-10-38.jpeg

IMG
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser865

Guest
Áno, práve som to otestoval, keď bol otvorený chat a nič som nerobil všetko v pohode ale ked som párkrát ho zavrel a otvoril už mi nabehlo pripája sa....
 

DeletedUser1286

Guest
Ahojte. Tiež mám problem z chatom. A to hlásia v spoločenstve viacerí. Keď začnem písať, po chvíli mi prestane klavesnica fungovať a zmizne z obrazovky. Niekedy sa to spamätá, ale stáva sa to aj viackrát za sebou. S internetom to nemá nič společné. Robi to aj keď je wifi v plnej sile. Ďakujem za odpoveď.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Aké mobilné zariadenie používate? Viete nám napísať na hernú podporu podrobnosti o zariadení, aby sme to vedeli preveriť?
 
Hore