• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Problém s pripojením

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Zdravím, má niekto podobné výpadky ako ja? Už som aj vypol wifi a napojil sa priamo cez kábel a aj tak....

chyba2.jpg
 
Naposledy upravené :

manocska

Neumlčatelný kňaz
To isté robí často aj mne. A je jedno, či idem cez Operu, Firefox alebo Chrome.
Obvykle idem cez Operu. V prípade veľmi častých výpadkov (dosť často hra už vôbec nejde - nie je odozva od servera) zapnem v Opere VPN. Hra zase ide (s občasnými výpadkami) ale potom zase vôbec nejde chat. Horšie je to večer alebo cez víkend a preto tipujem na preťažený server.
Ešte nedávo sa dal vybrať serve sk0 alebo sk1, ale teraz na servere sk0 píše, že práve prebieha údržba serverov s cieľom zvýšiť zažitok z hry. Ozaj je to zážitok, keď ide len jeden server :(

elvenar chyba.jpg
 
Naposledy upravené :

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Upozorňujem, že zobrazovať odpovede z hernej podpory je zakázané. Môžeš sme napísať čo si dostal ako odpoveď, ale nesmieš ju celú zverejniť!
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Takže pre info zatiaľ ak by mal niekto podobný problém:
-overiť verziu prehliadača 32 bit alebo 64 bit
-okná s upozornením nie je chyba, ale iba upozornenie o dočasnom výpadku spojenia medzi serverom a našim zariadením
-počas sviatkov a prázdnin môže byť preťažený server
-občas môže pomôcť vypnúť a zapnúť router či modem.......každý potrebuje občas vypnúť, aj mašinky :)
Dúfam, že tento spôsob bude OK, printscreenom som si to chcel iba zjednodušiť
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Podarilo sa mi cez explorer vypnúť HTML5, následne som sa chvíľu nevedel prihlásiť do hry, potom som ho zas zapol a už sa mi podarilo prihlásiť cez mozillu, ale mám pocit že to trošku drhne
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
S podobnou chybou: "Chyba hardvéru" som sa ešte nestretol.

V mojom prípade pri chrome/safari hra beží bez problémov.
 
Hore