• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Prieskum provincií

Lunata

Ukecaný paladin
Ahojte, chcem sa spýtať na prieskum provincií, mám dve témy otázok:
1. Podľa čoho sa odvíja obtiažnosť skúmanej provincie? (stredné, ťažké, veľmi ťažké) Je to podľa levelu v ktorom som, veľkosti armády, či iné kritéria? Je možné, aby keď toto kritérium zvládnem (či už budem mať väčšiu army, alebo budem v inej dobe) tak sa stav zmení obtiažnosť ešte nepreskúmanej provincie? Napr. z ťažkej na strednú?
2. Na wikipedii píšete (https://sk.wiki.elvenar.com/index.php?title=Rozšírenia), že je možné získať len 60 rozšírení z provincie, pričom počet preskúmaných provincií uvádzate 457 - konkrétne sa pomaly, ale isto blížim k tomuto číslu (cca 404). Takže moja otázka je jasná - plánuje sa toto meniť? Čiže rozšíriť množstvo získaných provincií? Alebo sa už po 457 preskúmaných provinciách nebude dať vôbec skúmať provincie, alebo už sa nebudú dať získať rozšírenia?
Ďakujem vopred za odpovede a ospravedlňujem sa za zdĺhavé vysvetľovanie, no inak to nešlo :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Ahojte, chcem sa spýtať na prieskum provincií, mám dve témy otázok:
1. Podľa čoho sa odvíja obtiažnosť skúmanej provincie? (stredné, ťažké, veľmi ťažké) Je to podľa levelu v ktorom som, veľkosti armády, či iné kritéria? Je možné, aby keď toto kritérium zvládnem (či už budem mať väčšiu army, alebo budem v inej dobe) tak sa stav zmení obtiažnosť ešte nepreskúmanej provincie? Napr. z ťažkej na strednú?
2. Na wikipedii píšete (https://sk.wiki.elvenar.com/index.php?title=Rozšírenia), že je možné získať len 60 rozšírení z provincie, pričom počet preskúmaných provincií uvádzate 457 - konkrétne sa pomaly, ale isto blížim k tomuto číslu (cca 404). Takže moja otázka je jasná - plánuje sa toto meniť? Čiže rozšíriť množstvo získaných provincií? Alebo sa už po 457 preskúmaných provinciách nebude dať vôbec skúmať provincie, alebo už sa nebudú dať získať rozšírenia?
Ďakujem vopred za odpovede a ospravedlňujem sa za zdĺhavé vysvetľovanie, no inak to nešlo :)
ahoj
obtiaznost provincie zalezi od tvojej armady, ak nevynechavas dobrovolne techy ktore zvacsuju armadu tak to budes mat casom lahsie. Stredne, tazke atd zavisi od porovnania tvojej a nepriatelskej armady, ak vyskumas viac rozsireni armady tak sa to zmeni aj pri uz preskumanej provincii
k druhej otazke zatial neviem odpoved lebo nikto nieje tak daleko, na bete ma jeden typek 449 takze coskoro uvidime ci sa to rozsiri
 

Lunata

Ukecaný paladin
Ďakujem za rýchlu odpoveď, všetky technologie mam vyskúmané, asi to bude tým, že mám tak veľa provincií preskúmaných, čo už, ľahšie to už nebude :)
 
Hore