• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Potvrdená chyba Pridavanie VB do divu cez max. kapacitu VB

Marcus86

Ukecaný paladin
Vcera 16.5. priblizne o 20:30 som prispel 15VB do starovekeho divu Pramene mladosti hracovi Kajo84. Presne 3x po 5VB cez modre posilnenie. Problem je v tom, ze v tom istom case tomu istemu hracovi prispel do divu aj iny hrac z nasho spolocenstva a ukoncil jeho div skor ako ja. Avsak moje odovzdane VB ukazalo ako keby hrac Kajo84 mal uz dalsiu kapitolu divu (bol som v zozname vidiet ako jediny prispievatel v starovekom dive). Nenapadlo mi tu chybu odfotit, lebo som si myslel, ze Kajo84 cez urychlovace vylepsil div na dalsiu uroven a ze prispievam normalne do dalsej urovne divu. Chybu som objavil o niekolko minut neskor, ked hrac Kajo84 dal naozaj vylepsit div na dalsiu uroven a napisal o tom spravu do chatu. Vtedy som zistil, ze to bude bug, pretoze som prispieval VB do divu, ktory este nestihol dat vylepsit. Dnes sa dokoncilo vylepsenie divu a samozrejme mojich 15VB v Pramenoch mladosti hraca Kajo84 uz chyba. Poprosim tieto VB vratit, kedze je to bug hry.

Predpokladam, ze chyba nastava vtedy, ked dvaja hraci maju naraz otvorene okno starovekeho divu ronvakeho hraca a jeden z nich ukonci div skor ako ten druhy, avsak VB zoberie obom.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, vieš nám prosím ťa napísať na hernú podporu s týmto problémom?
 
Hore