• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Pri vkladaní VB kamkolvek, hra padá

Imiris

Lesný duch
Dnes ráno som chcela ivestovať vedomostné body do divu iného hráča a hra mi padla, opakovalo sa to 4x, vložiť kúpené body mi išlo. Skúšala som teda vložiť body do výskumu a hra mi spadla znova.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Táto chyba je spojená s aktívnou inšpirujúcou meditáciou, kedy to niekedy ukazuje o jeden bod viac ako by malo a preto to nejde použiť naraz, ale po jednom to pôjde.
 

Imiris

Lesný duch
Včera mi padala bez toho, aby som mala aktivovanú inšpirujúcu meditáciu a nešlo mi to ani po jednom. Z bety viem, že to robilo pri tom kúzle, preto som sa čudovala, že to aj bez toho spravilo.
 

lenni

Lesný duch
Mne sa to tiež stalo, občas mi to blbne aj teraz. Niekedy vkladanie po jednom zaberie, niekedy nie. A keď nie, nechám to jednoducho tak, nerobím nič s bodmi, potom sa to dajako samo napraví.
 

DeletedUser424

Guest
Ahoj práve som tiež narazil na tento problém, použil som kúzlo inšpirácie a teraz mi to padá najlepšie na tom je že, keď sa prihlásim tak mi u VB naskakuje ten istý čas 59:47
 

Ailith

Šepkajúci golem
Mne asi týždeň, asi od poslednej aktualizácie, hra stale padá na tablete pri susedskej výpomoci na mape sveta , už som odinštalovala, a padá stále
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Mne asi týždeň, asi od poslednej aktualizácie, hra stale padá na tablete pri susedskej výpomoci na mape sveta , už som odinštalovala, a padá stále


V tejto chybe bolo padanie hry zapríčinené vkladaním VB, u Vás je to pri susedskej výpomoci, Váš problém sme už riešili cez ticket :)
 
Hore