• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Prepracovanie wiki

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí obyvatelia Elvenaru,
od dneska som sa pustil do kompletného prekladu Wiki nápovedy a doplneniu chýbajúcich informácie.
Môže sa stať, že niektorými zmenami, ktoré vykonám sa stratia obrázky a niektoré prepojenia na iné témy. Prosím Vás o strpenie, dúfam že to čo najskôr bude celé spravené ;)


s pozdravom Kiwa
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, našiel som si pomoc do tímu, ktorý sa do toho tiež pustí, myslím, že pomáličky to dáme, ale nechcem sľubovať dátum :D ale ide to :D


čo sa týka doplnení informácii na to musíme počkať, nakoľko to sa robí nárazovo na všetkých verziách. Minule som ale veľa vecí upravoval a pridali sa informácie napríklad o magických budovách.
 

DeletedUser13

Guest
Ale je vidno že sa snažíte dať do kopy našu Wiki :)
Len tak Ďalej ;)
 

DeletedUser

Guest
Posnažíme sa čo najskôr preložiť a skompletizovať "našu" Wiki, ale ako písal náš Community Manager, je toho veľa. Chvíľku strpenia a čoskoro sa o všetkom dočítate aj po slovensky ;)
 

Lunata

Ukecaný paladin
už sa teším, najmä na doplnené info o tých rasách, čo tam ešte neboli, hlavne elfovia...
pre mna velmi užitočné info boli o tom, koľko zásob a tovaru a ludí požerú dalšie levely :) (či už manufaktúry, zbrojnice, dielne...)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Rasy sú viac menej doplnené, niekde sú ešte české texty a u goblinov chýba pár obrázkov ale zvyšok je.
 

DeletedUser13

Guest
Tú prácu odvedenú na tej wiki vidno je pekné že sa staráte :)
 

DeletedUser148

Guest
Ahojte , nasjkor sa chcem poďakovať, že našu wiki stále vylepšujete :) a zároveň sa chcem spýtať či neviete kedy bude pridaná nová rasa Čarodejníci a draci :)
 

DeletedUser269

Guest
apropo na wiki neviem nájsť rozšírenia Cvičiska, možno len zle hľadám :p
 

DeletedUser148

Guest
wiki ste dali skvele dokopy :) ďakujem vám :) už nemusím chodiť inam už stačí, keď sa budem prihlasovať len na tú našu ;)
 
Hore