• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba Premiestňovanie Výskumu

  • Zakladateľ témy DeletedUser13
  • Vytvorené

DeletedUser13

Guest
Zasa sa niečo súdruhom raz podarilo :D
Od dnešného Upúdate-u sa mi premiestňuje výskum ako sa mu zachce.
Pre lepšie info pridávam Screen

Screenshot_1.jpg
Screenshot_2.jpg


Samozrejme nedeje sa to iba mne.
 

DeletedUser

Guest
Ahojte, aj mne...:-( už som konečne povyrábala čo treba na otvorenie výskumu ,že sa konečne dostanem ďalej a teraz vidím že musím spraviť v jednej línii ešte jeden výskum, inak ma to nepustí... a to bol ešte dnes ráno jeden hore, jeden dolu a naraz sú pod sebou a pekne ma to na čas zablokovalo...:-(
 

lenni

Lesný duch
Ja som teraz narafila na presne rovnaký problém. Naozaj, palec hore pre túto aktualizáciu....
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Ahojte, aj mne...:-( už som konečne povyrábala čo treba na otvorenie výskumu ,že sa konečne dostanem ďalej a teraz vidím že musím spraviť v jednej línii ešte jeden výskum, inak ma to nepustí... a to bol ešte dnes ráno jeden hore, jeden dolu a naraz sú pod sebou a pekne ma to na čas zablokovalo...:-(
tato chyba len poprehadzuje vyskum, ale v ziadnom pripade nepoprehadzuje cesty k jednotlivym technologiam, potrebne technologie na odomknutie dalsich technologii ostali nezmenene
 

DeletedUser

Guest
Dony, ďakujem za odpoveď,ale je v poriadku že počas dňa sa mi v rôznych kombináciach poprehadzovali políčka výskumu už tri krát??
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Veď prečo by sa to neprehadzovalo keď môže? Ešte by sme si náhodou zvykli na to rozloženie výskumov a nemuseli zakaždým skúmať, že do ktorej vetvy aktuálne pridávam VB. Nehovoriac o tom, že ak si chcete naplánovať cestu, ktorou sa vydáte, tak najprv si pekne zistite, že čo s čím bude súvisieť, lebo nadväzujúci výskum môže byť kdekoľvek.

Vážne oceňujem túto minihru, ktorú nám vývojári implementovali, ale dokázal by som sa zaobísť i bez nej. :cool:
 

Shanigan

Lesný duch
:D no je to sranda, zaujímalo by ma prečo nie je výskum spokojný ,prečo musí robiť zmeny :eek: ja mám zatiaľ dva kúsky čo mám aktivovať, takže to nie je problém.... ale je to čudné.
 

lenni

Lesný duch
Akože...nič v zlom, ale nedalo by sa naozaj s tým výskumom niečo robiť? Už mi to trocha lezie na nervy, že stále musím hľadať položky vo výskume....Ak to bol zámer na spestrenie hry, tak sa to minulo účinkom.
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Nechápem, čo sa vám na tom "vylepšenom" výskume nepáči ... hmm :cool:.

Čo tak súťaž? Hráčke Dagy sa podarilo vytvoriť 5 kombinácií. Kto dá viac?
 
Hore