• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Pre knihomoľov

DeletedUser

Guest
Milujem knihy, takže, čo teraz čítate?? :p

Ja čítam Zaklínača II súbežne s Upírskou akadémiou 6. diel a After: bozk...
A nie, nepletie sa mi to :)
commission_otaku_neko_by_wanaca-d4647kd.png
 

DeletedUser

Guest
Zaklínača mám inak aj ja v pláne opäť prečítať, celú sériu, naposledy som to čítal dlhé roky dozadu, si to ani vlastne poriadne nepamätám, akurát že je to výborne fantasy, čo môžem :)
Teraz čítam knižky od Asimova, Nadace, no proste také scifi :)
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Čítam zriedkakedy,naposledy v OUNZ tak 5rokov s5 a neviem už čo to bolo za nazvy,nejaká krimi a westernovka,ale zaklínača som aspom hral :)
 

DeletedUser

Guest
Konečne som sa dostal už aj k Čiernemu Roganovi od Juraja Červenáka, dnes to začnem čítať, som zvedavý :)
 

Dagmarka

Lesný duch
opäť som siahla na severských spisovateľov , dočítala som Večne spievajú lesy od T.Gulbrassena a dala som sa na Olava Audonssona od S. Undsetovej.. možem to čítať dokola ;)
 

DeletedUser595

Guest
@Dagy tieto knihy nepoznám, tak som si to vyhľadal a vcelku ma to upútalo. Vďaka ;)
 

Dagmarka

Lesný duch
@Dagy tieto knihy nepoznám, tak som si to vyhľadal a vcelku ma to upútalo. Vďaka ;)
to som rada;) .. ak si niečo z toho prečítaš, daj vedieť ako sa Ti páčili... ale moja TOPka je Kristína Vavricová tiež od S. Undsetovej a potom z iného obdobia Agónia a extáza od I. Stona ;)
a ešte jedna severská Jorgen Lykke posledný rytier dánsky
 
Naposledy upravené :
Hore