• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Portál trpaslíkov

DeletedUser635

Guest
Ahojte, prešiel som do VII výskumu na Víly, a moja otázka znie mám predať portál trpaslíkov a Žulové bane + Zlievarne medi ????
Mám pocit že už je zbytočné vyrabat tento druh tovaru a naviac aj zaberá miesto na mape, a aj mi zmenilo zoznam surovín usadlosti VII.
Dakujem za info
 

DeletedUser635

Guest
To som ešte nedostal za ulohu - asi to ešte príde, ale kedže už nezobrazuje stav a množstvo vyrobeneho tovaru a hlavne ani pre dalši vývoj a potreby "odomknutia" vo výskume tak mi to prišlo nepotrebne. Vdaka za info Imiris
 

Imiris

Lesný duch
Ja som akurát pred pár dňami končila trpaslíkov na bete a po úlohe vyskúmaj prieskumníkov som dostala predať portál. Možno tam ešte bola nejaká jedna, ale tak približne to bolo a potom sa mi striedajú úlohy od víl a trpaslíkov, ale to je už portál predaný.
 

DeletedUser234

Guest
už to tu bolo viac krát spomínané, je dobré, resp. nevyhnutné počkať na úlohu, ktorá ti káže zbúrať portál, pretože ak si úlohy neplnil pravidelne, stane sa ti to čo mne, zbúraš portál a továrne a neskôr ti príde úloha vyrobiť nejaký tovar, a tú úloha sa nedá preskočiť tak budeš musieť stavať portál a továrne nanovo
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
už to tu bolo viac krát spomínané, je dobré, resp. nevyhnutné počkať na úlohu, ktorá ti káže zbúrať portál, pretože ak si úlohy neplnil pravidelne, stane sa ti to čo mne, zbúraš portál a továrne a neskôr ti príde úloha vyrobiť nejaký tovar, a tú úloha sa nedá preskočiť tak budeš musieť stavať portál a továrne nanovo
Tak toto už od poslednej aktualizácie neplatí, odteraz všetky príbehové povinné úlohy sa dajú preskočiť ak sa dostanete do ďalšej kapitoly. Je možné preskočiť všetky až do tej poslednej ktorá dáva diamanty a splniť len tú.
 
Hore