• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Pokec sveta Arendyll

DeletedUser4

Guest
V tejto téme môžete diskutovať o dianí na hernom svete Arendyll. Ako sa vám zatiaľ darí? Koľko provincií ste už úspešne dokončili? Pomáhate si so svojimi susedmi navzájom? :)
 

DeletedUser

Guest
no zo susedmi je to bieda ja sice motyvujem aj susedov okrem spolku ale neja susedia nemaju zaujem ist motivacie vratiť :)))
 

DeletedUser

Guest
ao v kamenáku :))
kdy bilo SNP a dpveď neviem s určitostou ale prej se neco chystá :))
 

DeletedUser28

Guest
tak jsem to risknul a vyšlo to,ale měl jsem problémy kvůli fóru :)
 

DeletedUser4

Guest
Vitaj na fóre morlor! Som rád, že sa nám to spoločnými silami podarilo vyriešiť. ;)
 

DeletedUser

Guest
super morlora tu uz mam ta horsa sem navalat aj viacej ludi :))
nech na je veselšie
 

DeletedUser16

Guest
caute. s tymi motivaciami od susedov je to dost bieda. zo 40 susedov motivacie vracaju max 3-4. pritom je to najlepsia vec ako ziskat za 5-10min aj viac ako 200T minci... Mozno o tom ani nevedia podaktori, chcelo by to dat nejake ulohy typu: "motivuj 5 susedov" a neskor pridavat pocet motivacii.
mozno, ze ich odradza to preklikavanie na cech, clenov a navstivit... Chcelo by to listu so susedmi a spoluhracmi z cechu ako to maju vo FoE. ked to vedia dat tam, mohlo by to byt aj tu.
 

DeletedUser4

Guest
Môžeš skúsiť napísať hráčom v tvojom okolí a poprosiť ich, či by mohli poskytovať susedskú výpomoc častejšie. Čo sa týka lišty, tak návrh na lištu (okno), z ktorej by sa dalo ľahko prechádzať medzi mestami susedov a členov spoločenstva, prepošleme vývojárom hry. ;)
 

DeletedUser177

Guest
potrebujem pomoooc ako mam vyrobit kuzlo sila zasob... uz mam v inventari a nic sa nedeje stale tam ta uloha je ako na to???
 

DeletedUser141

Guest
Wonky už sídli v mojom meste
wonky.png
 

DeletedUser202

Guest
Ahojte
Nové a nové aktualizácie......som z toho..... :(
Uz asi mesiac nebojujem iba spáram súrky aby som kupoval provincie. Hra z tejto strany stratila vsetko, úplne sklamanie! No a ty saskovia na jutube mozu krízom krázom dokazovat, no bohuzial ziadna sanca na vyhru. Samozrejme je to moj názor, ale ako cítam spolocny chat, kazdy len kupuje provincie.
Ked je moznost, nech si to overia admini, tvorcovia hry.

Zacal sa turnaj kde som Samozrejme kupoval bytky, no ale to bolo zrusené. Moja otázka je, ci zásoby a súrky budú vrátené?!
Pustil som sa do jedného boja, no práve pred koncom ma hra vyhodila, teda neviem ako sa to skoncilo.

Písal som uz na supp, a aj tu sa chcem opítat: iba mne skáka hore dolu populácia??? Pri zadaní vyroby a aj pri stavbách.

Pekny den prajem.....a tajne dúfam ze bojovy systém vrátia do povodného, alebo aspon na takú úroven, kde mozem ,,obcas,, vyhrat!

s pozdravom
Matere
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Je nám ľúto, že nie ste spokojný s novými aktualizáciami :( Tiež som skúšal niektoré provincie dobiť bojom, ale samozrejme je to ťažšie, ale bojový systém sa stále vyvíja. Ak neviete vyhrať v žiadnej provincii ste "príliš ďaleko" na svoj pokrok, ale nezúfajte, určite sa časom prebojujete.

Čo sa týka turnaja, písal som správu do hry ako aj sem na fórum, že turnaj bol z technických príčin prerušený a dnes znova obnovený a dokonca o pár hodín predĺžený.

Ohľadom populácie Vám neviem povedať čo máte na mysli, prosím napíšte ešte raz na Hernú podporu a určite sa na to pozriem.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Ten bug s populaciou bude odstraneny pri dalsej aktualizacii, za zruseny turnaj dostanes ako odmenu 4 kuzla na vyrobu surovin, a to co si ziskal pri tom turnaji ti tiez ostane, takze viac menej v strate niesi, bojovy system do povodneho stavu nevratia, ak nemozes vyhrat na mape sveta tak to znamena ze si:
1. prilis daleko na mape sveta
2. prilis pozadu vo vyskume
a toto je prevencia aby si neusiel prilis daleko, vyjednavat sice mozes ale bude ta to stat ovela viac

teraz to funguje tak ze s kazdym pokrocilym prieskumnikom sa znizuje obtiaznost boja na mape sveta (tiez doba za aku to objavis a cena za aku to kupis)
 

DeletedUser202

Guest
Ups!!!
Tak teraz som ztoho rozcúleny.....jednak ked má niekdo rychlejsí rast (neviem cím je to merané, podla coho sa urcuje) tak potom mu dáme facku, nech poplace v rohu a sedí pokojne kym nevyrastie(nedorobí vyskumi)?!
Po aktualizáciach, ktoré uz znemoznili premna boje, som si zvolil inú stratégiu -- tá spocívala vtom ze hlavnú mat na maxe a cím viac provincií získat. Za mince potom kupovat súrky, za ktoré kupovat dalsie boje.
No ale mala by to byt strategická hra, moznostou boja!
Mna to nalákalo a aj to uznám ze pár eúr vrazit do hry nebol problém. Teraz vidím pri rozsírení 4000 diamantov.....co predtym bolo 1000....hmmmm pekné! Stvornásobok!
Teda zhrnutie: Sed nazadku kym nie si dost ,,vyrasteny,,!!!

Ziadnu odpoved neocakávam......a ked ma to uz prílis nudí, nájdem asi nieco iné na nete, ponúk je az-az.

s pozdravom
Mate
 

DeletedUser208

Guest
No ta cena za rozzsirenie je anozaj palka, donedavna som mal 500 diamntov, a teraz 1500 to je podstatny rozdiel, nechapem preco to tak zdrazili, skor viac ludi kupi rozzsirenie za 500 ako par ludi drahsie :-//
 

MajaR

Lesný duch
teraz som si všimla cenu za rozšírenie, tak to je sila, keby som to vedela tak si kúpim predtým za 500, dlho som váhala, toto je veľmi nespravodlivé voči hráčom...ostatní si predtým pokúpili za 500 o_O
 
Hore