• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Plnenie uloh v hre

VANDRAKSK

Šepkajúci golem
Pri plnení jednotlivych uloh v tejto hre, kde za odmenu malo byt urcite mnozstvo kladiviek som zistil, ze po splneni viacerych uloh mi nedalo odmenu a nezapocitali sa mi vyhrate kladivka do ulohy z eventu, kde trebalo ziskat urcite mnozstvo zasob /kladiviek/. Konkretne islo o ulohu c. 37 z Eventu Pochod stada. Preto sa chcem spytat ci takyto problem mam iba ja, alebo sa vyskytla chyba o ktorej neviete. Ak ale ide o chybu chcel by som vediet, ci po jej odstraneni sa takto ziskane /kladivka/ neskor zapocitaju do niektorej z plniacej ulohy sucasneho eventu /Pochod stada/. Vopred dakujem za odpoved... :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
kladivka z uloh niesu zapocitane do uloh z eventu a ani nebudu, treba ich ziskat klasickou cesto, z divov, zo susedskej vypomoci alebo produkciou v dielnach
 

VANDRAKSK

Šepkajúci golem
No asi nemas pravdu, pretoze ja som vcera tym istym sposobom pnil 36 ulohu a cuduj sa clovece, vsetky odmeny ci uz peniaze alebo zasoby v podobe tych kladiviek mi zapocitavalo do eventu Pochodu stada, takze inac by som to tu nepisal, keby som to nemal overene...:) Podla mna bud je nastavene kolko tych kladiviek moze sa zapocitat /podla danej momentalnej urovne vyskumu/ alebo ste to jednoducho zatrhli, a vec je vyriesena...:)
 

VANDRAKSK

Šepkajúci golem
kladivka z uloh niesu zapocitane do uloh z eventu a ani nebudu, treba ich ziskat klasickou cesto, z divov, zo susedskej vypomoci alebo produkciou v dielnach


Mohli ste sa aspon slovom zmienit o tom ze tie kladivka ktore sa plnia v ulohach sa uz nebudu zaratat do Eventu Pochod stad, bolo by to ferovejsie a clovek by sa nespoliehal, ze ak splnil takymto sposobom ulohu č.36, ze spni aj tie dve dalsie.... Jednoducho ste to zatrhli a ty clovece sed pri PC aj 2 dni kym vyrobis zdvojenu ulohu kde prim maju kladivka.... Od teraz uz tie ulohy neplni, zbytocne ma budu pri plneni eventu zatazovat... Tak vam pekne dakujem, zasa ste ukazali, ze vam nejde o to, aby boli hraci spokojni s predvedenou hrou, ale aby tu tvrdli 24 hod. v kuse.... Ak to takto pojde z Vasej strany dalej, o chvilu tu uz nebude nikto....:)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Podla mojho nazoru si ziskal tie kladivka inym sposobom ako ulohou (napriklad si poslal prieskumnika), lebo takto to nefunguje uz viac ako pol roka, viem to presne lebo sam so to hlasil ako chybu vyvojarom uz davno a prislo oficialne stanovisko ze odmena z jednej ulohy nemoze byt zapocitana do inej ulohy
 
Hore