• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

plánik

  • Zakladateľ témy DeletedUser924
  • Vytvorené

DeletedUser924

Guest
Ahojte. Chcel by som povedať že nie možné vedieť koľko mám plánikov, mohlo by to byť v inventári, napr. medzi očarovaniami. Keď napr. kliknem na akadémiu mágie a idem vyrobiť kráľovské renovovacie kúzlo, tak neviem koľko plánikov ešte mám, ak mám málo to vidím, ale aj tak stále neviem koľko ich mám a či vôbec.
 

citellus

Tichý rytier
Ahojte. Chcel by som povedať že nie možné vedieť koľko mám plánikov, mohlo by to byť v inventári, napr. medzi očarovaniami. Keď napr. kliknem na akadémiu mágie a idem vyrobiť kráľovské renovovacie kúzlo, tak neviem koľko plánikov ešte mám, ak mám málo to vidím, ale aj tak stále neviem koľko ich mám a či vôbec.

...pokial nie si v poslednej kapitole, tak pocet planikov mozes vidiet v nejakej magickej budove (obytna, alebo dielna). Pokial si v konstruktoch, tak planiky mozes vidiet v mobilnej aplikacii v akademii, pokial mas tam kuzlo KR...

...este sa to da vraj cez zdrojovy kod, no ja tento sposob neovladam :)
 

DeletedUser924

Guest
ďakujem za radu, v obytnej som to pozeral, je to tam :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak by si chcel vedieť svoj počet, kľudne napíš na hernú podporu :)
 

hrusticka

Šepkajúci golem
..citellus prosím ťa ako sa to dá pozrieť cez apku v Akadémii?..lebo ja som to skúsila a nič..počkala som kým mi nabehne KR,skúšala som to cez výrobu aj cez tie vyrábacie okienka a nikde sa to nedalo..
 

Dagmarka

Lesný duch
..citellus prosím ťa ako sa to dá pozrieť cez apku v Akadémii?..lebo ja som to skúsila a nič..počkala som kým mi nabehne KR,skúšala som to cez výrobu aj cez tie vyrábacie okienka a nikde sa to nedalo..
Ahoj :)
v apke si otvor Akadémiu mágie keď Ti nabehne KR a v tom riadku kde Ti ukazuje počet katalyzátorov a úlomkov kúziel, sú znázornené tuším tri bodky a na to keď klikneš, uvidíš koľko máš plánikov :)
 

Fleur

Lesný duch
planik.JPG
72421688_10212161403029365_8347357974448046080_n.jpg
 
Hore