• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Pekná haluz Elvenaru

DeletedUser210

Guest
Trpaslíkov som dávno skončila a upratala budovy, ktoré sú nanič. Ááááále chyba lávky, keď som postavila portál víl, zrazu sa začali zobrazovať denné úlohy z ríše trpaslíkov. NEODMIETNUTEĽNÉ!!! A tak staviam denné farmy a žulové bane a huty na meď a čudujem sa, že v takej premakanej hre nefunguje synchronizácia denných úloh s aktuálnym stavom hry. Asi som jednička nad jedničky s akou programátori nerátali :)

9qvgd3.jpg


Pekný deň všetkým.
 

DeletedUser289

Guest
Čo sú to tie "denné úlohy"? Ak správne pozerám, tak v tej úlohe, ktorá je na screenshote sa ti tá postava predstavuje... to vždy robia "poradcovia" keď sa prvykrát objavujú v PRÍBEHOVÝCH úlohách danej rasy... ktoré by sa podľa mňa mali snažiť povedať okrem iného aj príbeh danej rasy a ako také bývajú väčšinou neodmietnuteľné (česť výnimkám ako napríklad vyrobiť po 1000 pokročilých učňov u drakov... hoci na to je dôvod, tí sa nedajú použiť inde ako na výskum)
A prečo sa ti začali objavovať až teraz? Asi to bude tým, že si neplnila príbehové úlohy... či si sa na nejakej zasekla ešte pred trpaslíkmi alebo sa ti nechcelo je vedľajšie... a áno, je možné, že s tým programátori nerátali, ty naša "jednička"
 

Shanigan

Lesný duch
ˇAno Gurda, je to tak ako píše TTTTanick, že v tedy keď sa úlohy mali robiť,tak si ich odmietla :) Ja sa stretávam max so smädnými trpaslíkmi, a tí chcú len pitivo a chlieb,tie im dať viem :rolleyes: a to som už na konci víl.
Ale to som si všimla, že úlohy denné, ktoré máme urobiť ,aj keď pri niektorých sa píše že ak odmietneš neobjaví sa viac, objavujú sa :D takže ja plním poctivo každú jednu dennú úlohuak sa dá a odmietam takú ktorú môžem kedykoľvek splniť aj v budúcnosti.A ešte sa nestalo, žeby sa vrátila taká, ktorá by bola nesplniteľná. Hmmmm, ani od ostatných cechových hráčov som nepočula, žeby sa ukázala úloha z minulej rasy a bola o tovare a surovinách minulej rasy .Pritom už viacerí sa blížia k drakom :)
Ak sa ti to ale ukáže, mno tak jedine snáď kiwa vie pomôcť :) poradiť ako máš postupovať :)
 

DeletedUser210

Guest
Milí spolubesedníci, pravdepodobne vám ušlo, že ja sa nesťažujem, aj post som nazvala pekná haluz bez úvodzoviek a sme v hostinci a nie chybách hry. O tom či robím alebo nerobím "príbehové úlohy" vás nebudem presviedčať, ale.... čo by som inak asi riešila. Robím dokonca aj súčasný event aj napriek tomu, že "odmenu" nechcem. Mám takých a lepších na sklade 14. Môj post bol skôr varovaním pred neuváženým postupom po skončení niektorej z rás.
Prajem pekný zvyšok víkendu.
 

Shanigan

Lesný duch
Gurda len sme pripomenuli čo by mohlo byť príčinou toho že od teba chce meď aj keď už si skončila rasu. Upozornenie, no ak si urobila všetky úlohy a napriek tomu sa niekde ešte skrývala jedna nespravená... ako by sme sa nato mohli pripraviť ? A komu sa to stáva? Kedy a prečo ? Ako si to riešila, či to zostalo otvorené ? Ak si chcela upozorniť, tak by bolo dobré informovať aj o ostatnom... a neurážaj sa , veď nikto ťa nechcel uraziť :)
 

DeletedUser210

Guest
Shanigan, moje varovanie znie Po skončení spriatelenej rasy nepredávajte budovy pokiaľ sa neobjaví príbehová úloha "Predaj portál".
Musím konštatovať, že haluz pokračuje. Po tom čo ma úlohy donútili znovu postaviť žulovú baňu a hutu na meď sa objavila úloha "Postav ulicu trpaslíkov". Nuž som postavila portálové koľajnice a... nič. Pýtam sa teda, čo je "ulica trpaslíkov"? Kto neverí... pozývam na návštevu, bude káva, čaj a aj keksíky :p
Celkovo mám dojem akoby som v príbehových úlohách cúvala a nie napredovala.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Gurda, Portálové koľaje a Ulica trpaslíkov sú dve rôzne veci. :)
Portálové koľaje nájdeš pod usadlosti a ulicu v základy na druhej strane, kde sa nachádzajú rôzny typy ciest ;)
 

DeletedUser13

Guest
Tu sa zas riešia ale veci :D človek tu chvíľu nie je a čo sa tu všetko deje :D
 

DeletedUser210

Guest
kiwa, vďaka. Už som pochopila:rolleyes: Bolo by ale treba upraviť terminológiu alebo zmeniť text vo Wiki kde sa píše ...budeš potrebovať špeciálny typ ulice, nazývanej 'Portálové koľaje'.
Nehoráznosťou je, že pri predaji ulíc a špeciálnych prepojení budov rás s portálom sa nevracia aspoň časť nákladov.
Nakoniec ešte jedna pikoška. V normálnych úlohách mám získať 100 nových obyvateľov. Nemám ako, pretože činžiaky treba podporiť výskumom. Napriek tomu som odniekiaľ získala 75 ľudkov. Vie niekto odkiaľ?
 

Imiris

Lesný duch
Zlatá priepasť alebo tuším horská budova dáva ľudkov ako percentuálny počet z pracujúcej populácie, nevylepšila si niečo z toho? :)
 

DeletedUser210

Guest
Práve že nie, lepšie povedané nemám postavený ani jeden div. Zato mám ako jediná v Elvenare heliport:p
 

Imiris

Lesný duch
Práve som na to prišla :) Tiež mám získať 33 ľudkov a domček som nepostavila, ale vždy, keď niečo postavíš, akože pribudne staviteľ a ono ho to počíta :)
 

gmail

Lesný duch
ahoj Gurda - myslim ze pred nejakou dobou tu tiez niekto spominal podobny problem - po skonceni trpaslikov predal vsetko a hura vily - preto treba naozaj - ako hovoris - dat pozor a predavat usadlosti az po ulohe od "mudrca" a neodmietnutelne ulohy sa snazit riesit priebezne- ved ked mudrc zadava napr."vyskumaj dielnu v style vil!" a clovek bude uz na vyskume divov vil je jasne, ze je s plnenim neodmietnutelnych uloh trochu "pozadu" :cool:...pri predaji ciest usadlosti-portalove kolaje napr. ma stve,, ze nielenze sa nevratia cele naklady, ale pada aj kultura...:( a tvoj neocakavany prirastok obyvatelstva? - hm - vdaka za kazde potesenie :D ale nepostavila si daku kulturu s populaciou? alebo nepredala si daku budovu? kedze nemas ziadne postavene divy, tak si to inak neviem vysvetlit...tiez by sa mi to zislo:D
 
Hore