• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Odoberanie vedomostných bodov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser489

Guest
je mi jasne ze vlastnost cislo jedna medzi 99% slovakmi je zavist, ale nie vsade je to takto na svete, takze urobte si poriadky v spolku a vec vyriesena, netreba do toho zatahovat INNO

V nasom spolku je vsetko v najlepsom poriadku, dakujem pekne za opytanie. A jedina vec co ma zaujima je ,aby Inno povedali ci sa to da a ci to su ochotni implenetovat.
 

DeletedUser234

Guest
v tomto musím zastať stranu Donyho a spol ... vôbec nechápem o čo ti ide, je kopec iných problémov a vecí, čo by bolo treba riešiť a nie priblblé odpočítavanie VB ... však to rob aj ty, skôr by som to nazval šikovnosť a nie vychcanosť, tak to urob ako to už niekto písal, keď ti niekto cudzí dá 1VB tak oslov svojich v skupine nech ti pridajú 2 a je to ...
 

DeletedUser13

Guest
Presne tak viac sa nedá k tomu čo povedať. Dony má pravdu je na každom z nás kto komu koľko dá bodov. A ak by to nebolo na nás tak by sa už jednalo o obmedzovanie.
+ Odporúčam ti vziať si Lentilku na nervy a všetko bude krajšie.
 

MajaR

Lesný duch
ak tvoje spolocenstvo kasle na to ti pomoct budovat svoj div tak by si skor mal porozmyslat o zmene spolku
...naše spoločenstvo je úžasné, zohrané, čo sme dokázali aj v poslednom dobrodružstve. Chápem Zefyrossa, naozaj je to proti srsti ak niekto jedným bodom získa napr. 20 a vysvetľuje to že " on vlastne pomohol " :D...priznajme si že to nie je žiadna pomoc, ale tými stovkami bodov ktoré takto "nezištne rozdal" vlastne sebe získal stonásobky bodov. Takže toto by sme si mali priznať, že to nie je žiadna charita.
Ale v druhom rade som si istá že toto sa nezmení, pretože je to hra a taktiež súťaž o šikovnosti...ak je niekto šikovný a vhodí tam bod pred koncom, tak vyhráva odmenu...samozrejme ako to majiteľovi nevadí. Ak mu to vadí tak vyzve ostatných aby takéhoto "štedrého" darcu vytlačili. Takto to funguje aj u nás, lebo mi to tiež vadí. :)
 

Emma

Lesný duch
u mňa sa ráta každý bod, vždy sa poteším ak niekto prispeje, napr. dakedy keď dávam susedskú a mám VB tak dám hoci komu automaticky, koľko krát dám aj viac bodov aj v spoločenstve a nemám odmenu a neriešim to
vôbec sa nehnevám ak dostane niekto viac bodov v podstate ma to ani nikdy nenapadlo, beriem to ako jeho dobrú vôľu ,že mi vôbec niečo dal :)
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Mozem poprosit o priklad ako by sa táto funkcia dala zneužiť ?
úplne jednoducho... pakty, zlomyseľné dohody medzi hráčmi, kedy by niekto chcel poctivo pomôcť a zrazu by mu boli body vrátené späť, lebo majiteľ divu sa dohodol s niekym iným, že odmenu zabezpečí pre neho... jednoducho to nie je dobrý nápad... u mňa to párkrát takíto "príživníci" vyskúšali, no nikdy sa im odmenu získať nepodarilo, lebo spoluhráči z cechu ho jednoducho vytlačili a to teda vôbec nie za tým účelom, ale že pomoc od svojich je vždy väčšia ako nejaký 1 VB niekde z druhého konca mapy... už s takýmito príživníkmi problém nemám, sami pochopili, že nepochodia... a pokiaľ by tak veľmi tú odmenu chceli, museli by dať viac bodov, čo by zase bolo výhodné pre mňa, takže ja v tom problém naozaj nevidím... a opatrne so stúpajúcou agresivitou v príspevkoch...
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ok tak este raz a tentoraz po lopate.
Mam plne zuby toho ako hraci ako si ty hodia bodik pred dokoncenim urovne divu a zinkasuju 5-20x tolko co vlozili bez jedinej stipky hanby ci slusnosti. A este maju tu drzost tvarit sa, ze ti robia ja neviem aku sluzbu. Je mi jasne, ze toto je nieco co nepochopis ani keby sme tu sedeli do vecera inac by som kazdu chvilu necital ,,hodte mi par bodikov do divu nech odtial vystrnadime Donyho".
Tak co keby sme si odpustili tanceky o nesmiernom samaritanstve a zachranovani duse prostrednictvom 1 ci 2 VB a eventualne by ste poslali tento navrh do Innogames ? Ak oni povedia, ze sa to z technickych pricin neda alebo skratka chcu hru taku aka je, fajn.

Ak Ti mozem poradit, tak tento Tvoj "problem" sme v nasom spolocenstve vyriesili uplne jednoducho a to vzajomnou komunikaciou. U nas je priorita, ze ziaden clovek nebuduje svoj div, ale buduje divy svojim spoluhracom. Hraci mimo spolocenstva maju teda minimalnu az ziadnu sancu ziskat akekolvek odmeny ....

Napad s rozhodovanim komu pridelit odmenu za dokoncenie divu sa mi nepozdava, lebo v tom nevidim ziadnu pridanu hodnotu. Skuste lepsie spolupracovat v spolocenstve a uvidis, ze tento problem sa vyriesi sam.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore