• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

odmena za aktivitu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser234

Guest
myslím že sa nebudem mýliť, keď poviem, že všetci vo svojich spoločenstvách nabádame hráčov k aktívnemu hraniu (pravidelná výpomoc, ponuky na trhu, zapájanie sa do turnajov a podobne), dúfam, myslím a zároveň navrhujem aby aj INNOGAMES mohli k tomu prispieť, napr. odmeňovaním za každodenné hranie

dávnejšie som hrával jednu strategickú hru, Age of warring empire či také niečo, kde bola odmena napr. mince za každodenné prihlásenie, ak si hral každý deň 7 krát v týždni tak väčšia odmena, a ak celý mesiac bez vynechania tak ešte väčšia, samozrejme že by som vedel aj navrhnúť odmeny, ale skôr ide o myšlienku a jej podporu. Čo vy na to?
 

CHMEL

Ukecaný paladin
ahoj , súhlasím a podporujem tento návrh , vaď keď neprší , nech niečo aspoň kvapne :D:D:D

c2fc034f331044beab1d2d296223a5e7.png
 

DeletedUser234

Guest
tak ako píšu vyššie, prvé dni to môžu byť jednoduché odmeny ako mince, tovar, ako týždňová odmena môže byť pár VB, a ako mesačná odmena by mala byť nejaká super cena, buď modrý plánik alebo napr. 10 diamantov
 

DeletedUser148

Guest
v niektorých hrách býva mesačný plánik a na nom zobrazené odmeny každý deň , v posledný deň mesiaca je tam vždy večšia odmena , ak hráč vynecha nejaký deň , tak pokračuje ďalej v odmenách ale už nezíska hlavnú odmenu pretože mu ten jeden deň chýba ... takéto by bolo super :)
 

axa11

Lesný duch
A dodám ešte vysvetlenia ako čo: Zásada by bola takáto odmeny by boli v nebonusových surovinách hráča podľa etapy výskumu ( množstvo), siedmy deň kvôli aktivite prémiová mena,čím by sa viac zatraktivnila hra.Pre lepšie pochopenie ešte uvediem príklad podľa seba ,moje bonusové suroviny sú drevo,zvitky a kúzelný prach a som u trpaslíkov,čiže v šestke,Tak by takto vyzerali odmeny podľa dní v rade:
1: 6000 mramor , 2: 6000 oceľ , 3: 6000 kryštál , 4: 6000 hodváb , 5: 6000 elixíry , 6: 6000 drahokamy
7: 50 diamanty ( tu by to bolo samozrejme rovnaké stále nezávislé od doby hráča )
 

DeletedUser382

Guest
Tiež som za, myslím že by to hráčov motivovalo k aktívnejšej hre a ich napredovaniu a tým aj k napredovaniu spoločenstiev. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore