• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Obrázky z herného sveta Arendyll

DeletedUser4

Guest
Podarilo sa vám v hre zachytiť zaujímavý obrázok? Chcete sa napríklad pochváliť vašim mestom? Alebo ste dokázali vyhrať náročnú bitku bez strát? Podeľte sa s nami o to! :)

Návod na tvorbu a vkladanie obrázkov:
Je viacero možností, ako môžete vytvoriť a zdieľať obrázok z hry. My vám popíšeme jeden z nich.
  • Keď chcete vyhotoviť obrázok z hry, stlačte na vašej klávesnici tlačidlo PrtSc (väčšinou ho nájdete v hornej časti klávesnice).
  • Vo svojom počítači následne spustite program Skicár a vložte do neho obrázok pomocou funkcie Prilepiť (alebo stlačte na klávesnici CTRL+V).
  • Obrázok podľa potreby orežte a uložte.
  • Vo vašom internetovom prehliadači otvorte stránku, na ktorú je možné nahrávať obrázky (napríklad www.imgur.com).
  • Potom vložte do tejto témy odkaz na daný obrázok (odkaz sa bude končiť koncovkou .jpg, .png a podobne).
  • Daný odkaz vložte medzi označenie [IMG]ODKAZ NA OBRÁZOK[/IMG].
 

DeletedUser21

Guest
Tak tu je prvý obrázok môjho mesta elfov. :) Na CZ hrám za ľudí.

PdDKQSb.jpg
 

DeletedUser

Guest
tu je moje male mestečko

a1a1a1a1.jpg

trocha sa zmenilo ale len trocha

SpzawmY.jpg
po čase
aaaaa111.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser16

Guest
toto je dobra moznost si ulozit obrazok mesta a neskor si pozriet ako to u mna vyzeralo napr. pred pol rokom :)
tak teda takto to vyzeralo u mna 19.11.2015:
94d5kq
7dn0ygO.jpg

ako sem vkladate tie spojlery? mne to vyhadzuje pri vkladani stale chybu...
dakujem za radu
 

DeletedUser

Guest
FJYTHWU.jpg

Mrzí ma len že existujúce rozšírenia nie je možné preskladávať a tiež je dosť nepohodlné že v prípade že mám využité všetky políčka, prakticky nemôžem nič presunúť.

Optimalizácia využitia priestoru je celkom zaujímavá disciplína v tejto hre, vzhľadom na to že budovy sa nedajú otáčať, časom sa menia ich rozmery a niektoré vyžadujú prístup chodníka, niektoré naopak nevyžadujú.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser217

Guest
FJYTHWU.jpg

Mrzí ma len že existujúce rozšírenia nie je možné preskladávať a tiež je dosť nepohodlné že v prípade že mám využité všetky políčka, prakticky nemôžem nič presunúť.

Optimalizácia využitia priestoru je celkom zaujímavá disciplína v tejto hre, vzhľadom na to že budovy sa nedajú otáčať, časom sa menia ich rozmery a niektoré vyžadujú prístup chodníka, niektoré naopak nevyžadujú.

myslim ze prave to je na hre zaujimave.. neustale sa prisposobit novej situacii.. podporuje to tvorbu aj myslenie :)
 
Hore