• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

obchodovanie,vymena tovaru

satanoox

Mlčanlivý mních
chcem sa spytat ze prečo je zmeneny vymenny kurz pri vymene tovaru z inou hodnotou,povodny kurz bol 1 ku4 a teraz je 1 ku1,5 čo je obrovsky rozdiel...napr 100 hodvab som menil za 400 mramor - bola to fér ponuka t.z. hodnotena dvoma hviezdičkami,je to chyba v hre alebo to tak ma byt? teraz ponuknem 100 hodvab a fer ponuka je 150 mramor ????vobec sa mi to nepaci ,neviem kde to mozem preverit ,na viky je napisany kurz 1:4 ,viete my s tym niekto pomoct??? prosím
 

satanoox

Mlčanlivý mních
dakujem za pomoc ,moc sa mi to nepači ta zmena kurzu pretoze som staval mesto na principe vymeny tovarov v pomere 1:4 a teraz sa mi radikalne obmedzili zdroje a prakticky stradam na tom ,,,,vsetko dobre sa musi pokazit no čo uz ,,,,ved su aj ine hry
 

DeletedUser595

Guest
@satanoox má v tomto smere pravdu, viacerí stavali mestá na tomto princípe. Pomer T1, T2, T3 odzrkadľoval tento pomer, nie som s tým celkom stotožnený, ale nevnímam to ani ako tragediu. Akceptujem :)
Skôr by som privítal, keby trhovisko poskytovalo viac možností, hlavne posilnenie obchodu v rámci spoločenstva... výmeny kultúrnych budov, výmeny tovarov v jednotlivých rasách, možno výmena VB za tovar...je tu obrovský priestor pre obchodovania chtivých ;)
 
Hore