• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nové kúzlo

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Máš na mysli iba čisto kúzlo na vojsko? Lebo terajšie kúzlo na skrátenie času vieš využiť ako pri výstavbe tak aj pri vojsku.
 

lenni

Lesný duch
No, myslím, že by bolo fajn,keby sa nejaké kúzlo v akadémii dalo vyrobiť, ako je na manufaktúry či dielne na 12 hodín. Prípadne na 8 a počas tohoto času by výcvikové stredisko (kasárne, tábor, cvičiská) pracovali o 50% rýchlejšie. Alebo aspoň o 30% :D
@picmuch Tak nejako si to myslel, nie?
 

lenni

Lesný duch
Zrejme si nepochopil význam. Veď aj na manufaktury a dielne su divy a predsa sú aj očarovania.
 

axa11

Lesný duch
Ja som pochopil dobre.Manufaktúry a vojsko nieje to isté totiž a to ešte má háčik,že sa potom môžu vrtať v turnaji,kedže by sa niečo zmenilo.
 

lenni

Lesný duch
Ideš na to divnou logikou....ved v turnaji môžeš použiť tovar z manufaktúr, ktoreho môžeš mať viac vdaka očarovaniu....a v turnaji je množstvo jednotiek závislé predsa od veľkosti tvojho oddielu, nie od toho,koľko ich máš na sklade....
 

axa11

Lesný duch
Množstvo vojska na sklade ti určuje koľko provincií dokážeš vybojovať to za prvé za druhé áno surovinami vieš aj vykupovať ale suroviny používaš aj na výstavbu,výskum ale vojakov na to nepoužívaš a v tom je rozdiel.
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
skvelý nápad, bolo by to super, niečo ako to urýchlenie výroby manufaktúr, ktoré sme dostali na skúšku :)
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
No, myslím, že by bolo fajn,keby sa nejaké kúzlo v akadémii dalo vyrobiť, ako je na manufaktúry či dielne na 12 hodín. Prípadne na 8 a počas tohoto času by výcvikové stredisko (kasárne, tábor, cvičiská) pracovali o 50% rýchlejšie. Alebo aspoň o 30% :D
@picmuch Tak nejako si to myslel, nie?
presne tak som to myslel, predovšetkým aby sa dalo vyrábať v akadémii. A keď nie urýchlovacie kúzlo, tak by bolo dobré aj podobné kúzlo ako je na tovar, že dá viacej tovaru o 50% tak by dalo aj vojska o 50% viac
 
Hore