• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

nice to meet you :)

Terra

Mlčanlivý mních
Ahojte,
som košičanka. Elvenar sa mi zobrazil ako reklama, na jednej stránke, tak som naň klikla a bola to láska na prvý pohľad. Som možno trošku staršia ako Vy, ale v "game world" na veku a mene nezáleží, však? V tom krásnom virtuálnom svete strategických hier, kde sa v podstate nielen hráme, ale všetci sa maskujeme :)
V reálnom svete mám dosť náročnú prácu a som trošku workoholička - priznávam. Aj preto som tu...
Tento matrix a game_platforma menom ELVENAR je úžasná relaxácia.
Strašne ma baví a bavíte ma aj Vy, ktorých stretávam na týchto virtuálnych cestách a necestách.

Srdečne pozdravujem

A ako atawri a andrea
 
Naposledy upravené :

Terra

Mlčanlivý mních
Vitaj, a dúfam, že ťa táto hra neomrzí :) :)
verím, že nie... je zatiaľ pre mňa výborným spestrením a má niečo špeciálne...je zážitkom pre všetky zmylsy (oko, ucho) aj pre myseľ, je aj vzrušujúca (počas turnajov a dobrodružstiev) a nemá predimenzované deštrukčné aktivity (nezabíjame sa navzájom) čo sa mi ráta a môžem ju považovať za hru s etickými prvkami :)
 

DeletedUser983

Guest
Predimenzované deštrukčné aktivity?To som u nás na salaši ešte nepočul.Isto si Košičanka?:D
Ale je fajn,ked vidieť nadšenie a radosť z hry,pri ktorej väčšina ľudí škrípe zubami.Je to ako šťavnatá jarná trávička ňam ňam ňam .... bééé
 

Terra

Mlčanlivý mních
Predimenzované deštrukčné aktivity?To som u nás na salaši ešte nepočul.Isto si Košičanka?:D
Ale je fajn,ked vidieť nadšenie a radosť z hry,pri ktorej väčšina ľudí škrípe zubami.Je to ako šťavnatá jarná trávička ňam ňam ňam .... bééé
Jaaaaj, u Vás na salaši si to počuť nemohol/nemohla... na salaši dobre je... deštrukčné aktivity, jojo.... tým som mala na mysli, že niekto príde a vypáli Ti mesto, či ohrozuje... ano, som košičanka, to som písala. A ty ovečka? odkiaľže si?
 

DeletedUser983

Guest
Ano ano,chápem.Hral som kedysi Tribal wars 2,Grepolis a iné takéto masakre.Tiež som tu kvôli tej pohodičke,tak ako aj ty.Len si staviaš a nemusíš tu sedieť stále a kontrolovať či na teba niekto neútočí a nič ti nevezmú,iba ak INNO peniažky;).A ja som predsa zo salaša,nebudem sa zbytočne predstavovať.Mamka je ovečka a tatko baran ... aj ked,niektoré ovce bečia že bača ...
 

Terra

Mlčanlivý mních
Ano ano,chápem.Hral som kedysi Tribal wars 2,Grepolis a iné takéto masakre.Tiež som tu kvôli tej pohodičke,tak ako aj ty.Len si staviaš a nemusíš tu sedieť stále a kontrolovať či na teba niekto neútočí a nič ti nevezmú,iba ak INNO peniažky;).A ja som predsa zo salaša,nebudem sa zbytočne predstavovať.Mamka je ovečka a tatko baran ... aj ked,niektoré ovce bečia že bača ...

dobre teda, rešpektujem, že si svoju príslušnosť k určitému regiónu reálneho sveta ohraničil salašom a povedal HOUGH :) tak si teda užívaj to slnko, pasienky, pohodu... pozor na škodnú, aspoň tak vraveli voľakedy vlkom, ktorých mám veľmi rada. A ak budete na salaši potrebovať hovorkyňu, či manažérku, alebo prípadne aj trénerku (koučovanie vo veciach vzťahových) stačí zavolať ;)
 
Hore