• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba nesúlad bodov v rebríčku turnaja

  • Zakladateľ témy DeletedUser112
  • Vytvorené

DeletedUser112

Guest
Verzia hry: Elvenar v1.35.2-(9b26f710e) (2017-08-02 13:04)
Herný svet: Elvenar
Prehliadač a jeho verzia: Firefox 54.0.1 (32-bit)
Verzia Flash Playeru: 54.0.1 (32-bit)
Operačný systém: Windows 8.1
Rozlíšenie obrazovky: 1920 x 1080
Meno (vaša herná prezývka) účtu: Goliatg
Herná rasa: ľudia

Aký častý je výskyt chyby (ako často sa opakuje 5/5 vždy

Dobrý večer,
všimol som si nesúlad bodov za turnaj v dvoch tabuľkách. V prvej v spoločenstve mám 1548 bodov, v druhej rebríček turnaja mám 1398 bodov. Prikladám screen shot obrazoviek.
 

Prílohy

  • Elvenar_01.jpg
    Elvenar_01.jpg
    201,6 KB · Zobrazenia: 73
  • Elvenar_02.jpg
    Elvenar_02.jpg
    197,8 KB · Zobrazenia: 75

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
neviem ci to stihnes ale mozes spravit obrazky aj zo stanu aby sme videli a spocitali rucne kolko je vlastne spravne? tam bude vidno ktoru provinciu si siel na kolko hviezd
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
nedostal si nahodou stream error pri rychlom vyjednavani?
alebo nepouzil si okamzitost na skratenie case na 9-10?
 

axa11

Lesný duch
ja som osobne nič nepoužil, ani som nemal hlášku chyby počas hrania,ale raz som mal hlášku chyby ked som sa chcel dostať do hry .Ale neviem presne kedy to bolo.
 

DeletedUser112

Guest
Doplňujem obrázky zo stanu. Medzitým som ešte dohral provincie a v spoločenstve 1608 bodov a v celkovom rebríčku turnaja 1458 bodov mi vykazuje.
 

Prílohy

  • Elvenar_03.jpg
    Elvenar_03.jpg
    219,9 KB · Zobrazenia: 69
  • Elvenar_04.jpg
    Elvenar_04.jpg
    218 KB · Zobrazenia: 74

DeletedUser13

Guest
Ja to mám správne aj tam aj tam :)
Ale Goli to má naozaj zle V spoločenstve má viac ako mu ukazuje v rebríčku to môžem potvrdiť
 
Naposledy upravené moderátorom:

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
otazka na oboch
axa11: provinciu 9 prvy suboj si vybojoval hned v utorok vecer alebo na druhy den?
u teba to vyzera ze nezapocitalo 8 krat prvy suboj u jednej s prvych 9 provincii
goliatg: provinciu 9 prvy suboj si vybojoval v utorok vecer alebo na druhy den?
u teba to vyzera ze nezapocitalo 5 krat prvy suboj, pravdepodobne prve 5 provincie, nepametas aka bola casova os?
 

DeletedUser112

Guest
Dony, u mňa prestalo kúsok počítať od štvrtka. V štvrtok som prvýkrát registroval nesúlad bodov.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
myslel som to priblizne takto:
v utorok vecer prve 5 provincie
streda obed 7 provincie
stvrtok rano 7 provincie
atd
 

axa11

Lesný duch
Dony naozaj neviem ako som šiel.nepísal som si to,kedže som nepredpokladal nejaký problém.Prvych 8 provincií som robil normal po 16 hod ,deviatu som asi začal na druhý den a 10 neviem kedy.Samozrejme prvych 8 ihned ako začal turnaj.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
v poriadku, to len nahodou ci si niekto nepamata
problem s tymto bugom je ze ho vyvojari nevedie zreprodukovat takze sa chytam kazdej slamky
 

DeletedUser112

Guest
Dony, prvých 5 provincií som vybojoval v utorok večer, v stredu večer som doplnil 7,8,9 provinciu prvý súboj a zvyšné provincie prvý súboj dnes.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
po tom ako si vybojoval prvych 5 vypol si hned browser? alebo si bol v hre este nejaku chvilku, nepamatas?
 
Hore