• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nepripočítanie bodov za pomoc do divu

MajaR

Lesný duch
Už druhý krát mi nepripočítalo body za pomoc do divu. Ráno keď sa prihlásim je plný číselník (10 body za noc), potom vybehne tabuľka že som získala body za pomoc do divu, ale na číselníku je stále počet 10.
Neviem či to robí ešte niekomu, písala som aj na podporu.
ďakujem
 

MajaR

Lesný duch
ale teraz keď som prihlásená mi pripočítalo jednu odmenu, takže mi to nepripíše keď nie som prihlásená...a je plný číselník ?
Ale táto odmena bola iná ako tie predtým, nebolo to to isté že by to dodatočne pripočítalo,
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Body sa ti pridajú hneď, oznámenia o danej odmene môže byť zobrazená neskôr.
Viacerých hráčov to môže pomýliť.
 

MajaR

Lesný duch
ďakujem za odpoveď , ale nie som si istá či som tie body už dostala predtým, to by som si určite všimla
 

MajaR

Lesný duch
teraz mi v krátkej dobe po sebe pribudli nejaké body...tak neviem či to je za tie minulé oznámenia, alebo oznámenia ešte len prídu, rozhodne to však nie je OK
...takže oznámenie prišlo po...bolo by rozhodne ešte dobré ak by v tom oznámení aj bolo napísané v ktorej budove a u ktorého hráča :)

dozvedela som sa že body boli pripočítané večer už keď nie som prihlásená v hre a tým pádom zaplnili číselník, čo rozhodne nie je fér, teraz asi nemôžem ísť spať keď čakám že niekto dokončí div a dostanem odmenu.
Malo by to byť tak že body by mali normálne pribudnúť do číselníku počas nečinnosti a potom po prihlásení nabehnúť tie body aj s oznámením ktoré sme získali z pomoci. Alebo tieto body za pomoc by mali chodiť do inventára v podobe balíčkov, ako je to u FoE.
A taktiež sa mi zdá že v jednom " vedeli ste že " ktoré prebieha pri prihlasovaní sa píše že o takto získané body by sme nemali prísť...odfotím a dám tu ak sa mi to podarí.
 
Naposledy upravené :
Hore