• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nefunguje presmerovanie na Fórum ani Podporu

DeletedUser13

Guest
Opera
Verzia: 53.0.2907.68 - Opera je aktuálna
Stream aktualizácie: Stable
Flash 64Bit
Verze 29.0.0.171

A podotýkam že včera mi všetko normálne šlo.

+ Ešte 1x Súhrn problému. Nefunguje mi iba na hre Elvenar Presmerovanie s Hry na Fórum Wiki ani Podporu hry ale Presmerovanie na Facebook funguje normálne. Popri tom na hre Forgeofempires mi funguje všetko ako má. + Nie som jediný s týmto problémom minimálne hráčka Lunata má s tým problém ako ja.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
Čiže aký je postup ? Asi s tým stále dačo robia ? Na čete mi zasa ukazuje 100 správ ale v čete nič nie je a ani písať nemôžem.
 

lenni

Lesný duch
@Dony môžeš, prosím, dať do tohoto vlákna, keď sa chyba chatu opraví? Lebo viacerým nám v spoločenstve nefunguje....
 

axa11

Lesný duch
Mne to funguje a Adblock mám zapnutý stále.Aj ked iba ten čo je v opere zakomponovaný.
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Môže to kludne byť Ad Blockom, v poslednej dobe sa veľa vecí sprísnilo s príchodom vynovených podmienok ochrany osobných údajov, mne jeden deň išli presmerovania na stránke podpory úplne v pohode a na druhý deň už som mohla podobne ako ty @SANDER-RX7 klikať aj 100x a nikam ma nepresmerovalo kým som nevypla Ad Block... Takže to minimálne vyskúšaj
 

DeletedUser13

Guest
Áno keď AdBlock vypnem na stránke hry Elvenar tak mi to funguje len sa čudujem prečo nakoľko včera všetko šlo dnes už nie a Podmienky sú platné od 25.5 a že by to dali v platnosť až 4.6 sa mi nezdá.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Mal som rovnaky problem, no nepouzivam AdBlock, ale UBlock Origin. Zrejme doslo k updatu EasyListu, ktory UBlock/AdBlock pouzivaju a nejakym pravidlom sa tam dostalo blokovanie popupov v Elvenari. Vytvoril som si 2 pravidla, ktore rusia blokovanie popup-ov pre Hernu podporu a Forum, kedze len tie pouzivam a bavi to...

Snad sa vam tento tip zide...
 
Hore