• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

neefektivny vycvik jednotiek

  • Zakladateľ témy DeletedUser273
  • Vytvorené

DeletedUser273

Guest
po výcviku jednotiek sa mi nepripíšu žiadne jednotky :( stav jednotiek v tabore zostava nemenný
 

DeletedUser273

Guest
dakujem a chcem sa spytat ked bojujem o provinciu preco mam menej jednotiek ako v turnaji ? dakujem
 

Jaritko

Mlčanlivý mních
Mám rovnaký problém. Stav jednotiek v tábore a pri dobíjaní provincií je stále na tom istom počte, ako by som žiadne nevycvičil. Pri boji v turnaji mi ukazuje podľa mňa reálny počet jednotiek.
 

lenni

Lesný duch
Vždy sa musíš pozrieť na to, akú veľkosť má tvoj oddiel. Stav zistíš cez kliknutie na kasárne, v záložke tábor, úplne vpravo hore. počet jednotiek/oddielov pri dobíjaní provincie sedí s tvojou aktuálnou veľkosťou oddielu. Čím budeš ďalej postupovať v hre, aj veľkosť oddielu sa bude zväčšovať a bude potrebných viac jednotiek, aby si naplnil oddiel. Rôzne jednotky majú odlišnú veľkosť, to znamená že čím sú väčšie, tým menej jednotiek je potrebných na oddiel. Môžeš si to všimnúť napríklad pri rozdiele počet strelcov a počet entov na oddiel. Pri turnajoch je to trošku iné, v turnajových provinciách je veľkosť oddielu, ktorý nasadzuješ do boja, závislý na náročnosti provincie a vzdialenosti od tvojho mesta. A samozrejme, veľkosť jednotiek,ktoré aktuálne trénuješ v jednom poli kasární/cvičísk, nemusí korešpondovať s veľkosťou oddielu.
Odporúčam bližšie sa na to pozrieť na našej wiki tu- https://sk.wiki.elvenar.com/index.php?title=Jednotky , prípadne si pozrieť aj záložku turnaje či systém boja.
 
Hore