• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Návrhy a nápady

  • Zakladateľ témy DeletedUser367
  • Vytvorené

DeletedUser435

Guest
Trosku som sklamany s toho, ze ak date nove sutaze ako traja ladovcovi obri, a ine, ze do sutaze davate, vyrob strelcov, a vojakov, a podobne, Nie je to fer pre tych ako som aj ja. Lebo ja nemam kasarne a ani nechcem mat a nebudem mat. Chcem tu budovat v mieri a v pohode. Mna zaujima kultura a vsetko krasne, nie kasarne, vojsko a armada...Nejde oto kazdy robi to co chce a citi, to je v pohode. ale je to nefer voci nam ako ja, lebo skoro v kazdej sutazi v hre ma odstavite tim, ze date jednu jedinu ulohu v sutazi, Vycvic 60 jednotiek a tym ste ma jednoducho odstavili , zrusili. Ja koncim lebo v sutazi uz neponukate aj inu ulohu aby som sa kasarni a vojsku mohol vyhnut..Prajem vam vela uspechov, viem ze koli mne to menit nebudete, ale mohli by ste dat aj sancu tym co nemaju kasarne a mohli v klude plnit tie ake ulohy v hre,Dakujem.
 

DeletedUser13

Guest
ja tak isto keď to nič iné nedáva tak aspoň body do rebríčka :D
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
nápodobne :) mám postavené všetky vojenské budovy, hoci len na okrasu... ale vravím si, že je to na prípadnú obranu pred inváziou zvonku :D apropo @Mirko 69 , od 8. kapitoly výskumu - Orkovia a goblini, budeš tak či tak potrebovať min. zbrojnice na produkciu orkov, bez ktorých sa ďalej nepohneš ani v riešení stretnutí v provinciách (sú pýtaní ako 4. surovina pri vyjednávaní) ani vo vylepšovaní niektorých budov (napr. dielne). ;)
 

DeletedUser13

Guest
Nenapadne lebo ako som už pár x písal budovy nie sú plne 3D čo znamená že im chýba zadná strana.
A to znamená že by museli komplet na novo robiť všetok obsah.
 

DeletedUser367

Guest
ku tým kasárňam, ani ja nebojujem, ak sú úlohy p stavené na strety, tak len vyjednávam, kasáreň a zbrojnicu mám len kvôli takýmto úlohám, ak treba vycvičiť nejaké vojsko. Väčšinou mám zbrojnicu odloženú niekde nabok a taký čas ju vytiahnem, aby zvýšilo veľkosť jednotky. Po hre ju zas odložím nabok
 

DeletedUser672

Guest
Dala by som dokopy questy co sa tykaju vystauby budov v urcitom levli aby sa nemuselo tolko zbytocne klikat. Orkska era je strasne nepekna nahradila by som ju inou. Paci sa mi Egyptska kultura a era, Atlantska a Grecka.
:)
https://www.facebook.com/photo.php?...47277895.86781.100000049864295&type=3&theater
PS.: Nie som jedina kto nemoze orksku kulturu vystat. urobte kludne prieskum. Vrelo doporucujem. ;)
photo.php
 
Naposledy upravené moderátorom:

Igrane

Mlčanlivý mních
ajaaaj, hráči, ak chcete čiste stavať, treba si založiť farmville, cityville, alebo podobné...tu všetko týkajúce sa vojska neznamená nežiť v mieri, ale strategicky myslieť - ako prekonám túto prekážku bez použitia surovín a ako získam VB pre rýchlejší postup, prípadne kúzla a úlomky rún...tu vás nikto nenapadne ani nedezertuje vojsko...
čo sa týka otáčania budov, na začiatku som bola v šoku, ale zvykla som si, skôr by som uvítala archiváciu budov...
 

DeletedUser693

Guest
ajaaaj, hráči, ak chcete čiste stavať, treba si založiť farmville, cityville, alebo podobné...tu všetko týkajúce sa vojska neznamená nežiť v mieri, ale strategicky myslieť - ako prekonám túto prekážku bez použitia surovín a ako získam VB pre rýchlejší postup, prípadne kúzla a úlomky rún...tu vás nikto nenapadne ani nedezertuje vojsko...
čo sa týka otáčania budov, na začiatku som bola v šoku, ale zvykla som si, skôr by som uvítala archiváciu budov...
 

DeletedUser693

Guest
Ahoj Ivetka. S tou archiváciou budov som už písal aj na skk forum aj na anglické, a odpoveď bola podobná. Momentálne to neni ich priorita, čo je škoda, lebo by to veľmi uľahčilo hru a mohli by na tom aj zarobiť, keby to napríklad spoplatnili modrími diamantmi.
 

DeletedUser764

Guest
Dobry den ,
neda sa spravit kto je online v hre v spolocenstve naprklad aj bodkou ?
Neda sa dalej predat budova inak ako dolarom v strede , ale cez listu, alebo dolarom hore na bocnej strane?Pri presuvani budovy cez mobil som ju proste omylom predal.
 

Fleur

Lesný duch
Dobry den ,
neda sa spravit kto je online v hre v spolocenstve naprklad aj bodkou ?
Neda sa dalej predat budova inak ako dolarom v strede , ale cez listu, alebo dolarom hore na bocnej strane?Pri presuvani budovy cez mobil som ju proste omylom predal.
ak omylom predáš môžeš skúsiť napísať ticket či ti ju vedia vrátiť
 

lenni

Lesný duch
@lenkam určite napíš na hernú podporu. Mne sa stala podobná vec, že som niečo omylom predala ale pomohli mi dať budovu opätovne do mesta na správnej úrovni :)
 
Hore