• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Potvrdená chyba Letný Slnovrat

  • Zakladateľ témy DeletedUser13
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser13

Guest
Toto vraví za všetko
3d2b96efde68440c931cc82e5de072d5.png

Alebo toto
74740edd27e945b8b377d4164ce3efbb.png

či skôr toto ?
0c834511d3f84043bd021382302f0e0a.png

Príde mi to až smiešne.
 

MajaR

Lesný duch
mne vôbec nefunguje úloha kde mám dokončiť 20 stretnutí alebo dokončiť všetky stretnutia najmenej v 200 provinciách. Vôbec to nezarátava boje, ale iba provinciu celú, to znamená že mám ešte dokončiť 27 provincii ??? to sa nedá stihnúť ani preskúmať :(

...tak nakoniec to funguje, len to vôbec neukazovalo koľko stretnutí som urobila, až ku koncu sa ukázalo...proste je táto súťaž neprepracovaná :(
 
Naposledy upravené :

DeletedUser168

Guest
to si na tom ešte dobre ... ja mam 83/200 :)
No nič - aspon sa možem zamerať na ine veci.
 

MajaR

Lesný duch
môžeš urobiť aj 20 bojov, to stačí, len to proste neukazovalo, tak som sa bála že budem musieť ešte toľko provincií preskúmať, ale stačí aj tých 20 stretnutí
 

DeletedUser13

Guest
Vyrob kúzlo sila zásob 1x vyrobil som a ono nič toto ma privádza do agónie !
čo tam mám kruci dodať ?respektíve vyrobiť ?
 

DeletedUser171

Guest
Vcera som otvorila truhlicu a odmeny nemam. Neviete niekto ako to vlastne funguje, lebo video je po anglicky a ja tak dobre nerozumiem. Hneva ma, ze nedavate poriadny navod ku hre. Podrobny. A okrem toho v úlohách su chyby, pise mi najdi 5 relikvii, ale chce 9. Stve ma to, lebo som dala do hry aj peniaze a toto nie je fer.
 

MajaR

Lesný duch
Všetky úlohy som už splnila a denné ulohy prinášajú okolo 35 slnečných lúčov. V tejto akcii sa nedajú všetky budovy získať bez zakúpenia diamantov.Hoci otváram len zlaté truhlice, budem rada ak sa mi dokonca podarí zíksať druhú budovu :(
 

DeletedUser176

Guest
tie chyby ktore su tam je ich vela..piste na hernu podporu..ja tiez som bol par krat vytočeni ked som mal ukol a nepočitalo.. ja robim tak ze ked mam ukol tak skusim vypnuť hru potom zapnut a dat niečo urobit na splnenie ukolu..je divne ze niekedy to neberie ako keby bolo zaseknuta hra počas klikania..
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore