• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba Lesní Elfovia

lenni

Lesný duch
Chyby sú vo viacerých sekciách, išla som postupne, od základov, potom Lesná čistinka a Manufaktpry na šistený mramor, oceľ a dosky. Medzi sekciami som vynechala riadok, pre lepšiu orientáciu.

- Za vašu výraznú pomoc, bola orkom a goblinom vrátená ich moc
- Ich myseľ je pomerné silná a nechcú byť tak často videní... no, oni často nenechajú vidieť ani Vás.- celkom by ma zaujímalo, čo to znamená?

- Pri popise Lesnej čistinky: Základné informácie
- Lesná čistinka slúži ako skladisko pre všetko, čo lesní elfovia vyrobia vo svojich továrňach.

- Od vylepšenia lesnej čistinky po stavbu manufaktúr na čistený mramor,

- Manufaktúra na čistenú oceľ je špeciálnou budovou produkúcou čistenú oceľ pre lesnú výrobu.
- Táto budova je magickým stromom produkujúcim čistenú oceľ , ktorú potrebujete k výrobe zvonkohry alebo, ktorý produkuje

- Manufaktúra na čistené dosky je špeciálnou budovou produkúcou
- Táto budova je magickým stromom produkúcim čistené dosky , ktoré potrebuje k výrobe výhonky lesných duchov v lesnej výrobe.
- Manufaktúru na čistené dosky zvýšite vylepšením úrovne lesnej čistinky
- Akonáhle skončí výrobný proces, tak budete musieť výrobky vyzdvihnúť a pridať ich tak do skladu v lesnej čistinke. Nad budovou manufaktúra na čistené dosky uvidíte ikonu zvolenej produkcie. Lesná čistinka nemá obmedzenú kapacitu čistených dosiek.
- Aby ste mohli postaviť manufaktúru na čistené dosky, tak musíte
 
Hore