• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Lepšia odmena pre víťaza.

DeletedUser933

Guest
Ahoj!

Chcem sa opýtať, či by sa nedalo vylepšiť ohodnotenie (odmenu) pre hráča, ktorý v spoločenstve má najviac bodov a bol prvý v turnaji. Jedná sa mi o to, že u nás (sme malé spoločenstvo) som bol viac krát po sebe prvý a dostal som to samé ako hráč čo to fláka a je na poslednom mieste alebo aspoň prvým trom dať dajakú odmenu aby sa motivovali aj ostatní! Ďakujem za odpoveď! Peter
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
O tom je práca spoločenstva :) Niektorí to flákajú niektorí makajú, ale odmenu má každý rovnakú. Ty ako lepší hráč dostaneš dodatočné body do rebríčka :)
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
a nielen to, ten kto maka ziska z provincii viac VB, ocarovani, ulomkov run, atd... ako ten kto to flaka...
 

DeletedUser933

Guest
Všetko čo si napísala dostanú všetci (spoločenstvo) ja myslím na jednotlivca! No nie je každý v super spoločenstve ako vy (Myslím top 50)! Nás je deväť a dopredu ti viem natypovať ako sa kto umiestni! Raz nie sú suroviny, potom chuť a nakoniec je celkovo slabá odmena! Myslel som že aspoň prvý traja v spoločenstve dostanú napríklad naviac dajaké suroviny či očarovania alebo nebodaj diamanty či niečo iné aby sa ten turnaj troška vylepšil! No viem odpoveď ako vždy hraj a drž krok!
 

lenni

Lesný duch
Nepochopil si....Celkové odmeny dostanú všetci, áno, ale je rozdiel, či vyriešiš 1 provinciu na jednu či dve hviezdy, alebo urobíš 15-násťprovincií na 5-6hviezd...to je tvoja odmena za snahu....Ja, napríklad za turnaj bežne získam 50-80 VB z provincií a ten, kto u nás v turnaji boduje 30-timi bodmi, získa tak 5. Ide o teba, koľko si provincií vyriešiš....Plus očarovania, runy a úlomky za vyriešené provincie....Nemyslím si, že keď je rebríček turnajových hráčov, celkový myslím, bolo by správne ešte aj v jednotlivých spoločenstvách odmeňovať....čo napríklad potom tí, čo si sami založili spoločenstvo a nemajú nikoho v ňom...zhrabli by vždy prvú odmenu...podľa mňa je to takto nastavené správne...Plus.....čím ideš ďalej vo výskume, turnaje sú ťažšie...takže menší hráči skôr bodujú....
 

DeletedUser933

Guest
Ja to chápem, no celé je to nastavené dajako divne! Veď sa môže nastaviť aj dajaký bodový strop keď už tu rozoberáme spoločenstva čo majú 1 až 3 hráčov aby tú odmenu nedostal každý alebo dajakú prémiovú budovu či poprípade niečo podobné ako je studňa želení len stým že si ja vyberiem napr. z 5 odmien! Viem asi chcem veľa!
 
Hore