• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

lavana

lavana

Šepkajúci golem
Kráľ otrokom
je môj námet na 1. apríl.

Pri prvom prihlásení do hry sa objaví postava orkského bojovníka z rasy Elementálov a tá nám "povie":

Ty biedny červíček, čo sa hráš na kráľa svojho mesta, si v tejto chvíli degradovaný na môjho sluhu. Tvojich obyvateľov som zajal, k dispozícii dostaneš len 100 ľudí. Ak splníš moje príkazy bez náreku a hnevu, možno sa rozhodnem, že svoje mesto po čase dostaneš späť. Preto dobre počúvaj ... "

Nasledovali by úlohy pre "sluhu" - dones mi 30 pív, vyrob mi oltár, atď. ... V meste by sme robili normálne všetko čo inokedy, len nové veci, na ktoré by bolo treba viac ako 100 obyvateľov, by boli zablokované. Tých 100 ľudí bohate stačí na to, aby sme mohli postaviť niektorú manufaktúru mimo svojich posilnených, aby sme splnili úlohy od Orka. V hornej lište by sme teda videli len tých obyvateľov, čo nám Ork ponechal, pri okienku s diamantmi by sme videli červenú nulu, mince a zásoby by sme mali síce k dispozícii, ale zobrazovali by sa do mínusového stavu, podľa toho, ako by sme stavali a dávali vyrábať. Čo by vyrobili dielne, síce by sa v skutočnosti normálne pripísalo, ale zobrazilo by sa to až po získaní mesta späť. Dĺžka tohto nášho sluhovského postavenia by sa odvíjala od času, za ktorý splníme Orkove príkazy. Úloh by nebol vysoký počet, no pri nutnosti vyrábať aj 24, resp. 48 hodinové veci by to mohlo trvať asi 4 dni.
 

lenni

Lesný duch
No, štvordňový prvoaprílový žart by ma viac asi vytočil ako pobavil, aj keď nápad je celkom fajn.:)
 
Hore