• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kryštálový maják

Shanigan

Lesný duch
Mám postavený kryštáľový maják, takže pri dávaní spolupráce mi pripíše vždy určitý počet posilneného tovaru. Teda pripísalo do včera. Dnes som dávala 32 spolupráce , ale pripísalo len pri jednej normálne a pri dvoch pri poklade. Pozrela som si maják, ale tam ukazuje všetko v poriadku. Zmenilo sa niečo ? alebo je to chyba ?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Z novej verzie sú zmeny:
  • Odteraz budú staroveké divy Obrovská zvonica a Krištáľový maják poskytovať odmeny pri susedskej výpomoci len keď bude dostupná truhlica s pokladom, čomu bude prispôsobená aj hodnota odmeny.
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
To tím pádom potom pekne spackaly a naštvaly véélmi vela ludí čo sa týka tích odmied ked dostanem "akože" cca 9000 tovaru dokopy a pri motivácií všetkých susedstiev to vyšlo o moc moc viac.Tak to vidím,že tie oriešky si možu dat minimalne za klobuk.
 

axa11

Lesný duch
Zvonica mi je skoro na nič,kedže dáva odrobinky z toho čo bolo,ja to beriem ako výsmech hráčom,Ak už to chceli meniť tak to mohli aspoň trošku pomerne,ale takto to nemá zmysel, získam tri truhličky,čo je hned u pár hráčov a dalej motivovať nemusím nikoho,tak to je výhra,nakoniec to vyjde tak,že ludia nebudú motivovať ani toľko čo predtým.
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
pravdou je, že celkovo je na túto zmenu viac negatívnych ako pozitívnych ohlasov... či tu alebo na bete... ale tak nevešajme ešte hlavy, uvidíme čo prinesie pripravovaná zmena v systéme poskytovania susedskej, možno sa to potom lepšie vyváži ;)
 

Shanigan

Lesný duch
Aha, tak to je fakt o ničom :( maják mi zbytočne zaberá priestor tým pádom. No čo už, aspoň pekne vyzerá . Len dúfam, že tie kladivká nám tiež nezatrhnú nakoniec:eek:,aspoň tie zatiaľ pri výpomoci dostaneme ;)
 

Shanigan

Lesný duch
Dnes som sledovala pripísanie mincí a kladiviek pri spolupráci. A zistila som zaujímavú vec, dala som prvú spoluprácu, bola truhlica ,dostala som posilnený tovar, neukázalo pripísanie tovaru . Dala som druhú spoluprácu, truhlica nebola ,ale ups pripísalo mi posilnený tovar. Pri tretej spolupráci som zase mala truhlicu, v nej okrem relikvie aj posilnený tovar mramor, ale nepripísalo mi to k zásobám, až pri tej štvrtej spolupráci . Je to len grafická chyba,alebo k pripísaniu tovaru musíme dať spoluprácu ešte jednému. A čo by sa stalo, keby som už nepokračovala v dávaní spolupráce v tej chvíli. To by mi nepripísalo posilnený tovar ? :eek:
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Dnes som sledovala pripísanie mincí a kladiviek pri spolupráci. A zistila som zaujímavú vec, dala som prvú spoluprácu, bola truhlica ,dostala som posilnený tovar, neukázalo pripísanie tovaru . Dala som druhú spoluprácu, truhlica nebola ,ale ups pripísalo mi posilnený tovar. Pri tretej spolupráci som zase mala truhlicu, v nej okrem relikvie aj posilnený tovar mramor, ale nepripísalo mi to k zásobám, až pri tej štvrtej spolupráci . Je to len grafická chyba,alebo k pripísaniu tovaru musíme dať spoluprácu ešte jednému. A čo by sa stalo, keby som už nepokračovala v dávaní spolupráce v tej chvíli. To by mi nepripísalo posilnený tovar ? :eek:
malo by to pripisat hned, zrejme sa jedna o chybu...
 

DeletedUser234

Guest
Dnes som sledovala pripísanie mincí a kladiviek pri spolupráci. A zistila som zaujímavú vec, dala som prvú spoluprácu, bola truhlica ,dostala som posilnený tovar, neukázalo pripísanie tovaru . Dala som druhú spoluprácu, truhlica nebola ,ale ups pripísalo mi posilnený tovar. Pri tretej spolupráci som zase mala truhlicu, v nej okrem relikvie aj posilnený tovar mramor, ale nepripísalo mi to k zásobám, až pri tej štvrtej spolupráci . Je to len grafická chyba,alebo k pripísaniu tovaru musíme dať spoluprácu ešte jednému. A čo by sa stalo, keby som už nepokračovala v dávaní spolupráce v tej chvíli. To by mi nepripísalo posilnený tovar ? :eek:

tak to je, ako píšeš, aj ja som si to všimol, aj teraz, dal som výpomoc ale tovar mi nepripočítalo a momentálne nikomu ďalšiemu výpomoc nemám komu odkliknúť tak ako čo teraz?
 

Shanigan

Lesný duch
axa, to akože mám po každej truhlici reštartovať ? ja sa chcem hrať a nie reštartovávať hru ;)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Viete mi prosím nahlásiť tento problém v sekcii chyby hry? Preposlal by som to aby sme zistili čo sa s tým dá robiť :)
 

axa11

Lesný duch
Ak otvoríš truhlicu, tak pripíše suroviny ak dáš výpomoc dalšiemu hráčovi, ak nedáš dalšiu výpomoc tak musíš reštart pre pripísanie.Nechce sa mi to celé vypisovať.
 

axa11

Lesný duch
Mne po reštarte pripísalo.A aj tak mi je to jedno,lebo teraz čo dostanem tak je na smiech.Teraz aby som prerátaval výrobu,ktorú potrebujem a ešte si vymyslia takú blbosť, aby som si mesto zatrepal nebonusovkami,škoda reči.
 
Naposledy upravené :

Shanigan

Lesný duch
No reštart nepripíše. Podľa Donyho stačí ak potom kliknem na trh/to funguje skášala som/ ale akosi ma to celé prestáva baviť :(
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Otazka znie ci tie suroviny tak surne potrebujes? Ja to beriem ako bonus a ani nevnimam kedy ich pripise (pripise ich stale), lebo surovin mam dost, ale ako som odpisal v tickete, je to poslane vyvojarom ako navrh na vylepsenie, lebo toto nieje intuitivne.
 

DeletedUser234

Guest
ale aj tak, ako píše Shani, prestáva nás to baviť ...
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
od dalsej verzii to bude fungovat normalne, pri kazdej truhle dostanete hned tovar bez opozdenia.
 

Shanigan

Lesný duch
Dony to dúfajme, že sa im podarí chybu opraviť. Ono ide skôr o to, že čím ďalej je toľko chýb ..... ono by to snáď nemuselo byť stále toľko novôt. Veď aj v živote je dobré niečo si určitý čas precvičiť, prežiť a až po čase dať niečo nové.... lebo ak sú stále nové a nové podnety, tak jednoducho ich nestíhaš ,nevieš na ne reagovať... a vedie to k nude :confused:
Ale zatiaľ sa nechystám skončiť :) ešte nie som pri drakoch ,ale čoraz viac ma chytá tá nuda a nezáujem... a to nie je dobré znamenie ...
 
Hore