• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kráľovský zamat

DeletedUser977

Guest
ahojte.Neviete v ktorom evente dostanem ako darček kráľovsky zamat?Mám ho ako posilený citiaci,ale okrem obchodu ho nemám kde dostať
Vdaka za radu
 

rybicka2

Ukecaný paladin
Ahoj, podľa mňa taká budova, čo produkuje zamat v evente nebola ešte ani raz.
Zamat si vyrábaj v manufaktúre na hodváb vylepšenej min. na lvl 24. Prípadne môžeš používať pri výrobe očarovania a tiež môžeš postaviť/vylepšiť staroveké divy na cítiaci tovar, ktoré ti výrobu trochu zjednodušia.
 
Naposledy upravené :

manocska

Neumlčatelný kňaz
V 13. kapitole (Amuni) si na začiatku vyskúmal "Vylepšenia manufaktúry na hodváb". Od tej doby si mohol vyrábať aj kráľovský zamat. Ale to by si musel mať postavenú manufaktúru na hodváb na 24. úrovne.
Postav manufaktúru na hodváb, vylepši ju na 24. úroveň a budeš produkovať kráľovský zamat.
 

DeletedUser977

Guest
Ahoj, podľa mňa taká budova, čo produkuje zamat v evente nebola ešte ani raz.
Zamat si vyrábaj v manufaktúre na hodváb vylepšenej min. na lvl 24. Prípadne môžeš používať pri výrobe očarovania a tiež môžeš postaviť/vylepšiť staroveké divy na cítiaci tovar, ktoré ti výrobu trochu zjednodušia.
tak asi mi nič iné neostáva len postaviť ten hodváb,hoci práve tomu som sa chcela vyhnuť..mesačný kameň a kozmicky bizmut dostávam v tej sade čo dostaneš vo veži..aspoň niečo :) ten div na citiaci mámzatiaľ len na 2. úrovni,ale pracujem na tom.Vdaka za odpoved
 

DeletedUser977

Guest
V 13. kapitole (Amuni) si na začiatku vyskúmal "Vylepšenia manufaktúry na hodváb". Od tej doby si mohol vyrábať aj kráľovský zamat. Ale to by si musel mať postavenú manufaktúru na hodváb na 24. úrovne.
Postav manufaktúru na hodváb, vylepši ju na 24. úroveň a budeš produkovať kráľovský zamat.
budem musieť aj ked miesta nieje veľa :) vdaka za odpoved
 

rybicka2

Ukecaný paladin
O taktike prejsť kapitolami bez manufaktúr na cítiaci tovar som ešte nepočula... Vo vyšších kapitolách sa vo výskume bez cítiaceho tovaru ani nepohneš, určite pouvažuj o postavení min. 1 manufaktúry z každého druhu cítiaceho tovaru. Nemá zmysel sa trápiť čakaním na cítiaci tovar so sady knižnice z mesačného kameňa.
Súhlasím, že miesta v meste je vždy málo, no vždy sa dá mesto prestavať tak, aby tak dôležité budovy ako sú manufaktúry na cítiaci tovar v meste nechýbali. :)
 

DeletedUser595

Guest
Keď tu už spomínate zamat, využijem príležitosť, aby som si "poplakal" :(. Neviem či je to problém len u mňa, alebo aj u ostatných, ale zamat je najťažšie zohnateľný tovar. Chápem, že nie je možné zabezpečiť, aby bolo na trhovisku všetkého dostatok, ale s tým zamatom je to ako s vodou na púšti. Prihováram sa za nejaké budovy z udalostí, ktoré by produkovali zamat. :)
 
Hore