• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kráľovské renovovacie kúzlo

Dagmarka

Lesný duch
Královská rekonstrukce - aktuálne informácie

Po obdržaní spätnej väzby ktorá sa dostala k vývojárom pri poslednom testovaní nového kúzla Královská rekonstrukce sa rozhodli na funkcii ešte nejaký čas zapracovať a dnes sú dostupné ohľadne tohto nové informácie.

Rozhodli sa zmeniť isté časti týkajúce sa nového kúzla nasledovne:
  • Turnajové debny č. 4, 6, 8, 9 a 10 budú všetky obsahovať kúzlo Královská rekonstrukce.
  • Pre vylepšovanie budov udalostí zostane pomer ceny k veľkosti rovnaký, tj. 1 kúzlo na 1 políčko rozlohy budovy.
  • Turnajová debna č. 10 bude aj naďalej obsahovať plánik.
  • Plániky budú naďalej potrebné na vylepšovanie Kuzelných budov a Kuzelných dielní.
*informácie z fórum Elvenar CZ
 

Dagmarka

Lesný duch
áno, aj ja som to tak pochopila... v určitom čase sa písalo že sa plániky zmenia na kráľovské renovovacie kúzlo, no od toho sa podľa týchto posledných informácií upustilo...-)
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
zaujímalo by ma, že z tej karnevalovej sady keď vylepším jednu budovu z tých piatich pomocou kráľovského renovovacieho kúzla, že či to bude stále brať ako komplet sadu a iba sa zvýši z tej danej budovy bonus keď bude jedna budova už z inej kapitoli hry...
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
riešil som to aj u nás v spolku medzitým a jeden chalan tvrdí, že to už neberie ako sadu, skúsil to u seba......
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
tiež mi to nejde do hlavy, veď budova ostáva stále tá istá a keď náhodou niekto získa setové budovy na prelome kapitol tak čo potom :D
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
mládenci, určite píšte na Hp, pretože pred minútou som vylepšil Fontánu hýrivcov a set funguje ako má so všetkými bonusmi... :D
 

DeletedUser995

Guest
Ja som teraz naposledy získala v Karnevalovej udalosti tri budovi ešte v trpaslíkoch a dve budovy už vo vílach a berie mi to normálne ako sadu bez problémov :) no vylepšovať som zatiaľ neskúšala....
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Mám takú dosť naivnú otázku :)
...ak mi vyprší účinok (výroba) ruského kolesa napr., alebo obchodnej základne, ....atď. - ak ho dám vylepšiť cez to kráľovské renovovacie kúzlo na ďalšiu úroveň (ako rasu), obnoví sa aj tá výroba alebo mi iba poskytne vyššiu kultúru v rámci kapitoly? :D
 

lenni

Lesný duch
@Lord Stanley Poskytne ti len viac kultúry na danú kapitolu.Ak už budova expirovala, tak sa neobnoví. Ak renovuješ počas výroby, tá sa preruší a potom si ju nahodíš odznova prípadne.
 
Hore