• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kombinujúci katalyzátor

DeletedUser948

Guest
Nedalo by sa niečo urobiť so systémom ny výrobu katalyzátorov? Napr. aby pri ich výrobe alebo výrobe všetkých kúziel v akadémii fungoval náhodný systém relikvií? Aj keď viem že u Vás "náhodný" je pritiahnuté za vlasy, aj tak by bolo dobré s tým niečo urobiť.
Alebo aj obchodovať s relikviami napr...
Na jeden katalyzátor potrebujem relikvie drevo-hodváb-drahokam. Z každej relikvie mám cez 500ks niektoré cez 1000 len ten hodváb mám cca 30 ks
Viem, že sa katalyzátory dajú v poho zohnať vo veži. Niekto niekde písal že ich má v pohode vždy okolo 100 a to len z prvého poschodia. Ja prvé poschodie vo veži robím vždy no asi mám smolu... Ďalšie poschodia nerobím skoro vôbec kvôli obrovským nákladom a kvôli chabým odmenám
Ja ich nepotrebujem zrovna 100, len aby som mal možnosť vyrobiť v akadémii to čo potrebujem teda aspoň 20-30 katalyzátorov na sklade a nie ako teraz 5-6 kusov
 

citellus

Tichý rytier
...100 z prveho poschodia neda nikto, ale je pravda, ze veza je najlepsi zdroj katalyzatorov. Z celej veze mam tych cca 20 katalyzatorov asi zakazdym. Ja kraftim nonstop a tak ich potrebujem vela a preto akademia mi vyraba iba katalyzatori a tym padom sa musim v turnaji snazit ziskat potrebne mnozstvo relikvii na ich vyrobu...
 

Imiris

Lesný duch
100 ich môže mať len niekto, kto pravidelne nevyrába v akadémií. Ja robím vežu celú, vyrábam ich v 5 akadémií v kuse a ešte zbieram úrodu z dvoch knižníc a môj stav je priebežne asi 6. Teraz mám na sklade tuším 12 a to stále neviem, ako sa mi podarilo :) Kopec krát sa mi stane, že nemám žiaden a dá mi skutočne lákavú vec na vyrobenie (takú budovu na život napríklad), tak jednoducho urýchlim výrobu v akadémií ;)
 

DeletedUser595

Guest
Tak ako píše @Imiris, v akademií sa treba zamerať len na katalyzátory. Vežu robím tiež len 1. poschodie. Stav katalyzátorov mám priebežne medzi 10-20. Relikvie je najlepšie zbierať v turnaji. Všetky mám ponad 1000 takže v tomto smere nedostatok nepociťujem. Takže @hroch69 skús sa zamerať na turnaje. Hodváb je jeden z tých ľahších.
 
Hore