• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba kúzlo na obytnej budove?

  • Zakladateľ témy DeletedUser234
  • Vytvorené

DeletedUser234

Guest
pri dnešnom klikaní výpomoci som natrafil na toto, určite je to len chyba grafiky ale bola by to sranda (sem niekde bol návrh na kúzlo pre obytné budovy) občas by sa to zišlo, ako napríklad teraz keď som s mincami na dne ...
 

Prílohy

  • chyba-kuzlo.jpg
    chyba-kuzlo.jpg
    275,5 KB · Zobrazenia: 69

Shanigan

Lesný duch
kiwa to sa stáva pomerne často a pri rôznych hráčoch . myslím to kúzlo na obytnej budove. a Peter to konkrétne videl u mňa :D ale ja to nevidím .Ukazuje takúto srandu ak prejdeme na mesto iného hráča :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Takže, je to potvrdená chyba :D Ide v princípe o to, že ak máte aktivované kúzla, tak ich vidíte aj v ostatných mestách :( :(
 

Shanigan

Lesný duch
Takže, je to potvrdená chyba :D Ide v princípe o to, že ak máte aktivované kúzla, tak ich vidíte aj v ostatných mestách :( :(
ani nie, ja momentálne nemám kúzla , tie dávam cez víkend /cez týždeň sa mi to neoplatí / a ani minule som nemala aktivované žiadne kúzlo :)to bolo niekedy ešte minulého roku. Vidíš ak prejdeš na mesto iného hráča ,ale len niekde. Potom to prestane na čas a zase sa to ukazuje :D
 
Hore