• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Informácie o aktivite

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Zdravím, mal som pocit, že som už túto tému niekde videl, no neviem sa k nej vrátiť. Myslím, že by bolo dobré v rámci spoločenstva vidieť kto je aktívny, napríklad kedy sa naposledy prihlásil na účet. Aby malo vedenie dobrý prehľad, zažil som to vo veľa hrách a nemyslím že by to mal byť v tejto problém
 

DeletedUser595

Guest
Ano, elvenstats poskytuje mnoho užitočných a zaujímavých informácií. Ale súhlasím s Lordom, že vidieť kto je prihlásený a kedy bol naposledy by bola užitočná vec. Jasné, dá sa to zistiť aj v chate, ale prečo by napríklad v zozname členov nemohla svietiť nejaká farebná bodka...zelený(online), cervený(ofline) a k tomu čas poslednej návštevy.
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
... https://www.elvenstats.com/ tam si môžeš pozrieť kohokoľvek, ak nie je aktívny tak ti bude svietiť žltý výkričník v trojuholníku...
Hm, žltý výkričník znamená, že mu nepribúdajú body a nie to, ze je neaktívny.
Ja možem chodiť do hry každý deň a zbierať suroviny a výrobky ale nebudem si vylepšovať budovy a tak mi nepribudnú body a budem tam mať výkričník. Čiže som aktívny a aj tak mám vykričník. Dá sa síce predpokladať, že keď je v grafe elvenstatsu dlhá rovná čiara, že hráč je neaktívny, ale nemusí to byť pravidlom.
V chate zase zistím, cez "/who" kto je práve v tom okamžiku pritomný, ale to nič neznamená. Napr. ja chodím len cez deň, ďaľší len v noci a už sa na chate nestretneme. A obaja si budeme myslieť o tom druhom, že je neaktívny.

Preto by sa ozaj šikla funkcia, ktorá by ukázala čas a dátum posledného prihlasenia.
 

axa11

Lesný duch
No dával som tu návrh už viac ako pred rokom a dokonca aj graficky a návrh už tu nieje a neviem čo sním ale asi nič,kedže do dnešného dňa neviem či sa tým budu vôbec niekedy zaoberať.Samozrejme by bolo fajn ak by to bolo.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ako iste viete, nie všetky nápady sa uskutočnia, a ak sa príjmú, tak nemusia byť pridané tak rýchlo :) ale toto by určite pomohlo mnoho vodcom :)
 
Hore