• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba ikona vrátenia výpomoci

  • Zakladateľ témy DeletedUser234
  • Vytvorené

DeletedUser234

Guest
od poslednej aktualizácie sa nesprávne zobrazujú niektoré ikony výpomoci, proste ak vraciaš výpomoc do 24 hod, mala by ikona svietiť na oranžovo a dostaneš nielen mince ale aj zásoby, a teraz viem že hráč mi nedávno pomohol a aj tak ikona nesvieti ale mince aj zásoby dostanem
 

MajaR

Lesný duch
sa čudujem že tu táto chyba je, pretože na bete bola tiež a práve táto verzia slúži na to aby sa tam chyby vychytali. A jedna veľmi príjemná chyba je, že poklad mám stále na tom istom mieste, hlásiť to nebudem, vyhovuje mi to.
 

DeletedUser13

Guest
Presne aj ja mám tieto 2 uvedené chyby.
S toho druhá mi vôbec nevadí ;)
 

DeletedUser234

Guest
prečo to nazývate chybou? veď to je super že poklad nemusím 15 min. hľadať ... hlavne ak má niekto ako ja monitor s malým rozlíšením ...
 

DeletedUser234

Guest
čakal som že sa poslednou aktualizáciou vyrieši táto chyba ale myslím že je to ešte horšie .... z cca 20 hráčov ktorí boli označení obyčajnou ručičkou, tak 13 bolo označených zle (mali byť oranžové) ... myslím že to nevedia opraviť ... ale prachy za to chcú ....
 
Hore